ساپینتو: تیم من قهرمان و شجاع است/ما گریه نمی‌کنیم

ساپینتو: تیم من قهرمان و شجاع است/ما گریه نمی‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: این تیم، این کادرفنی و این بازیکنانی که هر روز با من کار می‌کنند قهرمان و شجاع هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت:‌« اول باید بگویم من یک انسان بسیار خوب و فرد بسیار خوب را کنار خودم به عنوان مترجم دارم اما احساس می‌کنم مساله‌ای پیش‌ آمد که شما صحبت‌های او را درست متوجه نشدید و به همین خاطر من در بازی قبلی که صحبت کردم، جریمه شدم. دلیلش را نمی دانم اما او کارش را با من به عنوان مترجم در زمین و بیرون از زمین ادامه می‌دهد. همیشه کنارم هست و به من کمک می‌کند. برخی رسانه‌ها با من و اطرافیان من رفتار جدی نداشتند. حدود 9 ماه قبل که آمدم همیشه به اصحاب رسانه احترام گذاشتم و رفتار دوستانه‌ای داشتم. همیشه در دسترس بودم اما از برخی دوستان رسانه رفتار متقابل را ندیدم.»

او افزود: «فکر می‌کنم ما شایستگی برد را داشتیم. در هر دو نیمه تیم بهتر زمین بودیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. استحقاق پیروزی را داشتیم و در این فضای خیلی سختی که وجود داشت خیلی قوی بودیم. یک مساله دیگر را هم می‌خواهم بگویم. چند ماه است صحبتی نکرده‌ام چون منتظر بهترین لحظه بودم. این تیم، این کادرفنی و این بازیکنانی که هر روز با من کار می‌کنند، قهرمان و شجاع هستند. ما تحت تاثیر یک سری مشکلات مالی خیلی سخت هستیم.منتظر این سه هفته تعطیلی بودم تا مساله‌ای را بگویم. باید می‌گفتم ولی نمی‌خواستم تمرکز از تیمم گرفته شود.«

سرمربی استقلال تصریح کرد: «الان 3 هفته مسابقات تعطیل می‌شود و وقت این است که چیزهایی را بگویم چون تا 2 ماه دیگر مسابقاتی را در لیگ و جام حذفی داریم. چیزهای خیلی مهمی است که در تیم ما باید برطرف و حل شوند. نمی‌خواهم بگویم مقصر چه کسی است اما شرایط خیلی سختی از ماه‌ها قبل داشتیم. الان مدتی است که همه در مورد استراماچونی و پول او صحبت می‌کنند اما از آن طرف پول کادرفنی و بازیکنان هم وجود دارد. من هم حدود 12 بازی پاداش نگرفته‌ام. بازیکنان هم باید مطالباتشان را می‌گرفتند.»

ساپینتو گفت: «ما گریه نمی‌کنیم که بگوییم مشکل داریم. این واقعیت است. بعضی بازیکنان به خاطر مخارج‌شان ماشین‌شان را فروختند. تعهداتی در قراردادشان بوده که باید انجام می‌شده تا بتوانند خانه و ماشین بخرند یا سرمایه گذاری مالی انجام بدهند. مشکل اولی که باید حل شود در تیم خود ماست. این تیم فعلی باید مشکلش حل شود. کادر فنی، بازیکنان و افرادی که هرروز در کنار من تمرین می کنند، هرروز در کنار تیم هستند و از جان‌شان مایه می‌گذارند. یک خانواده تشکیل داده‌ایم و برای موفقیت تیم جان‌مان را می‌گذاریم.»

ساپینتو تصریح کرد: «امیدوارم بالاخره یک نفر این مساله را برای تیم و مشکلاتی که داریم برطرف کند. مثل منطقه ریکاوری که لازم داریم. جکوزی برای ریکاوری تیم لازم داریم. باشگاه بدنسازی نیاز داریم. زمین تمرینی داریم که شرایط خیلی خوبی ندارد. این درست است که باید همیشه برای بهتر شدن بجنگیم و بجنگیم. مساله‌ای نیست. من با فشار زندگی می‌کنم و دوست دارم با فشار زندگی کنم اما همه باید کمک کنند تا مشکلات تیم ما بالاخره برطرف شوند.»

او افزود:« تیم و بازیکنان خیلی خوب و فوق‌العاده‌ای داریم. من عاشق استقلال هستم. عاشق هدایت این تیم هستم اما امیدوارم حمایت از ما بیشتر شود. امیدوارم راه حلی برای برطرف شدن مشکلات ما پیدا شود. بزرگترین حمایتی که کنار تیم‌مان داریم هواداران فوق العاده و عالی استقلال هستند. محیط بسیار خوبی را برای ما درست می‌کنند. شاید بعضی از آن‌ها پول کافی برای حمایت از تیم را نداشته باشند. شاید در زندگی، مشکلات مالی داشته باشند اما همیشه به صورت عالی در کنار تیم بودند و حمایت کردند. در کنار هواداران همه ما خانواده هستیم. شاید زندگی سختی داشته باشند ولی با وجود این سختی ها همیشه از تیم حمایت می‌کنند. می‌خواهم از آن‌ها بسیار تشکر کنم.»

سرمربی استقلال در خصوص اینکه بازی‌های سپاهان از استقلال و پرسپولیس راحت‌تر است، اظهار داشت: «بازی به بازی صحبت می‌کنیم. در این فوتبال هر تیمی می‌تواند هر تیمی را ببرد. بازی‌ها هنوز تمام نشده‌اند. با احترام به بقیه تیم‌ها، یک جنگ بزرگ تا پایان لیگ بین ما، سپاهان و پرسپولیس ادامه دارد. برای همه خیلی سخت است. این نظر من است با احترام به بقیه تیم‌ها، باید این را بگویم که حتما برای بقیه احترام قائلم به خاطر اینکه سو تفاهم پیش نیاید!»

بیشتر بخوانید:

251254

پست بعدی

روایت روزنامه دولت از وضعیت مدارس؛ «آرامش» به مدرسه‌ها بازگشته!

ی مارس 12 , 2023
کد خبر: 601792 | ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ ۲۲:۳۰:۲۳ اعتمادآنلاین | روزنامه دولتی ایران در گزارشی با عنوان «مدرسه در آرامش» از بازگشت امنیت به مدارس کشور خبر داده است! این در حالی است که در روز گذشته نیز مدارس کشور شاهد مسمومیت دانش‌آموزان بودند. به گزارش ایران، چهارشنبه دهم اسفندماه بود که […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000