۲ زمین لرزه نطنز را لرزاند

 ۲ زمین لرزه نطنز را لرزاند

اصفهان- ۲ زمین لرزه پیاپی در عمق ۱۰ کیلومتری نطنز از توابع استان اصفهان را لرزاند.‌

به گزارش خبرنگار مهر، براساس اعلام مرکز زلزله نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، شامگاه جمعه ۲ زلزله در عمق ۱۰ کیلومتری زمین به فاصله حدود ۲۵ دقیقه در نطنز از توابع استان اصفهان رخ داده است.

نخستین زمین لرزه به قدرت ۳.۵ ریشتر در عرض جغرافیایی ۳۳.۵۳۶ درجه شمالی و طول جغرافیایی ۵۱.۹۵۷ درجه شرقی در عمق ۱۰ کیلومتری شهر نطنز در ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه رخ داد و ساعت ۲۲ و ۱۲ دقیقه دومین زمین لرزه به قدرت ۲.۷ ریشتر در عرض ۳۳.۵۹۰ درجه شمالی و ۵۱.۷۸۲ درجه شرقی در این شهر به وقوع پیوست.

محل دقیق زمین لرزه روستای فخر در پنج کیلومتری شهر نطنز بوده است.

منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد که با توجه به بررسی‌های انجام شده این زمین‌لرزه‌ها خسارتی نداشته است.

کد خبر 5729888

پست بعدی

تبدیل بقایای چنار ۳۵۰ ساله به مجسمه مولانا/ عکس

ج مارس 10 , 2023
همشهری آنلاین نوشت: سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهردار منطقه یک تهران گفت: با دستان یک هنرمند مجسمه چوبی مولانا بر تنه خشک بر جای مانده از یک درخت چنار در باغ فردوس نقش بست. حمید مهری با اعلام این خبر گفت: منطقه یک از بافت‌های کوچه باغی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000