انسیه خزعلی درباره دوبله ویدیوی اخیرش؛ نشان‌دهنده دست خالی و سخیف بودن معاندین است؛ لَب نزدم فارسی حرف زدم

انسیه خزعلی درباره دوبله ویدیوی اخیرش؛ نشان‌دهنده دست خالی و سخیف بودن معاندین است؛ لَب نزدم فارسی حرف زدم انسیه خزعلی، معاونت زنان ریاست جمهوری با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر سیما به ارائه توضیحاتی در خصوص اقدامات این معاونت در حوزه زن و خانواده و نیز حواشی پیام ویدئویی ارسال شده وی به سازمان مل به مناسبت روز جهانی زن پرداخت و اظهار کرد: پس از پخش این ویدئو، دروغ و شایعه ای پخش کردند. برای اینکه اصل موضوع را در حاشیه قرار دهند بحث لب زنی و… را مطرح کردند. این نشان دهنده سخیف بودن و دست خالی بودن افراد معاند است چراکه از آنجا که هیچی ندارند این مطالب را پخش می‌کنند.

به گزارش ایسنا، بخش هایی از اظهارات خزعلی را در ادامه می خوانید:

 • خواستیم به گوش جهانیان لغو ظالمانه عضویت ایران در کمیسیون مقام زن را برسانیم که خلاف قانون انجام شد. ایران را از حق رای محروم کردند؛ اگرچه امکان شرکت و رساندن صدای ما وجود داد و با وجود اینکه ویزا به ما ندادند ما به صورت مجازی سعی کردیم پیاممان را برسانیم.
 • نمی‌خواهند بگذارند صدای پیشرفت زنان ایران به گوش جهانیان برسد، البته بسیاری از موارد در خصوص پیشرفت زنان سال قبل در سازمان ملل مطرح شد. بالاخره ما باید در مجامع بین المللی باشیم و حقیقت را به گوش جهانیان برسانیم.
 • پارسال هم همین کار را کردند. پارسال ملاقات چند جانبه‌ای داشتیم که پرچم مالدیو پشت سر من بود. گفتند “وطن به خطر افتاد” و “غیرت وطنی کجا رفته” اما نهایتا مشخص شد هر کسی آنجا صحبت می‌کند پرچم مالدیو پشت سر او قرار دارد و درواقع این یک قاعده است.
 • امسال نیز پس از پخش این ویدئو تلاش کردند نگذارند خبر ما پخش شود و دروغ هایی را منتشر کردند اما خیلی زود دروغ رو می‌شود.
 • فیلم ارسال شده به سازمان ملل به زبان فارسی بوده اما از سازمان ملل ایمیل فرستادند که نمی‌توانیم این ویدئو را با دو صدا پخش کنیم و باید صدای فارسی حذف شود و از همین رو مجبور شدیم صدای فارسی را حذف کنیم، پیام سازمان ملل که به ما ایمیل کرده و گفته است حتما باید زبان فارسی را حذف کنید موجود است.
 • گفتند اگر این کار انجام نشود کل سخنرانی شما حذف می‌شود و ما مجبور شدیم صدای فارسی را حذف کنیم. خزعلی ادامه داد: یک عده کارشان همین است و چه داخلی ها و چه خارجی ها تلاش می‌کنند اقدامات ما را خاموش کنند.
 • اعتراض ما به نقض حقوق بشر و به کسانی که این حق را از زنان می‌گیرند است. کسانی که این حق را می‌گیرند خود بیشترین ظلم را بر زنان وارد کرده اند و بیشترین تبعیض را بر زنان اعمال می‌کنند اما اینها مدعی حقوق زن شده اند.
 • دانش آموختگی زنان بعد انقلاب ۱۷ برابر شده است، از سوی دیگر در زمینه توسعه یافتگی شاید آمریکا در دهه های گذشته یک درصد رشد داشته اما ما چهار درصد پیشرفت داشته‌ایم. امید به زندگی زنان ایرانی نیز چند سال بیشتر از مردان است و در خصوص تحصیل نیز همینگونه است اما متاسفانه به گونه دیگری جلوه می‌دهند.
 • حرف آخر را رهبر انقلاب زدند و فرمودند با قاطعیت و جدیت باید با مسببین مساله بدون عفو برخورد شود. باید بدون هرگونه گذشت و چشم پوشی برخورد شود و طبیعتا یکی از برنامه های دشمن است که نگذارد دختران پیشرفت کنند.
 • پیشرفت دختران و زنان، پیشرفت کشور است و هرچه زنان جامعه پیشرفت کنند به آن نسل می‌توان امیدوار بود. اما نمی‌خواهند بگذارند این سیر صعودی در تحصیلات زنان ما ادامه یابند و از سویی می‌خواهند این را منتسب به جمهوری اسلامی کنند و در جامعه جهانی اینگونه منعکس کنند.
   • در بحث مسمومیت دانش آموزان، از مدارس پیگیری کردیم. افرادی را فرستادیم تا مدارس را بررسی کنند و درباره وضعیت پیش آمده مصاحبه کنند. با وزارتخانه‌هایی که مکلف به پیگیری این امر هستند در تماس بودیم و گاهی به صوت میدانی با دانش اموزان و معلمین نیز در تماس بودیم. نهایتا همین گزارش هایی که منتشر می‌شود را دریافت کردیم.

admin3

پست بعدی

تانک‌های عجیبی که آمریکا به اوکراین فرستاد / عکس

ج مارس 10 , 2023
تانک‌های پل‌گذار، از نظر فنی به تانک می‌مانند ولی قادر به نصب پل‌های متحرک و راه‌اندازی آنها در چند دقیقه هستند. پریسا عباسی– وزارت دفاع امریکا در 3 مارس 2022، اعلام کرد که قصد ارسال پل‌های متحرک زرهی به اوکراین را دارد. این پل‌ها بخشی از سی و سومین سند […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000