درخواست ویژه پرسپولیس از سازمان لیگ

درخواست ویژه پرسپولیس از سازمان لیگ

ورزش سه نوشت: باشگاه پرسپولیس طی نامه‌ای به سازمان لیگ خواهان استفاده از تمام ظرفیت استادیوم آزادی در طبقه اول در دیدارهای خانگی خود شد.

در فاصله ۱۰ هفته به پایان فصل و در حالیکه سرخپوشان ۵ بازی خانگی پیش رو دارند، مدیران این تیم از سازمان لیگ درخواست کردند مجوز استفاده از تمامی ظرفیت‌های سکوهای طبقه اول آزادی برای آنها میسر شود.

با توجه به اقدام سازمان تجهیز برای بهسازی طبقه دوم و از دسترس خارج بودن این بخش، سازمان لیگ تا این لحظه مجوز تنها ۳۰ درصد از سکوهای طبقه اول را به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در طبقه اول و بازی‌های خانگی آنها را داده است.

با این حال باشگاه پرسپولیس اکنون طی نامه‌ای که به سازمان لیگ ارسال کرده، خواهان صدور مجوز برای سود بردن از تمامی فضای سکوهای طبقه اول برای همراهی و حضور هوادارانش است. باید دید آیا سازمان لیگ این مجوز را به پرسپولیس خواهد داد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

پست بعدی

بورس‌بازان؛ بازندگان بزرگ سال ۱۴۰۱؟

ی فوریه 26 , 2023
انتخاب نوشت: رابطه بورس با نرخ ارز معمولا طبق تجربیات گذشته رابطه‌ای مستقیم است یعنی هر زمان که جهش‌های ارزی در کشور رخ می‌دهد بورس ایران نیز تقریبا تا حدی در همان راستا حرکت می‌کند. رابطه بورس با نرخ ارز معمولا طبق تجربیات گذشته رابطه‌ای مستقیم است یعنی هر زمان […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000