تیراندازی در ایالت مینه سوتا ۲ کشته برجای گذاشت

تیراندازی در ایالت مینه سوتا ۲ کشته برجای گذاشت

پلیس سنت پل در ایالت مینه سوتا در حال تحقیق و تفحص در مورد کشته شدن ۲ نفر و زخمی شدن ۳ نفر در تیراندازی در مرکز این ایالت است.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از فاکس نیوز، پلیس سنت پل در ایالت مینه سوتا در حال تحقیق و تفحص در مورد کشته شدن دو نفر و زخمی شدن سه نفر در تیراندازی در مرکز این ایالت است.

در پی گزارش تیراندازی، مأموران پلیس به محل اعزام شدند. زمانی که مأموران به محل رسیدند، با صحنه‌ای آشفته مواجه شدند و متوجه شدند که به پنج نفر شلیک شده است. در پی این حادثه دو نفر کشته شدند.

اطلاعات اولیه حاکی از آن است که تیراندازی در خیابان دیل شمالی پس از درگیری در یک جشن با حضور بسیاری از مردم، رخ داد.

بازرسان واحد قتل اداره پلیس با شاهدان مصاحبه خواهند کرد تا بفهمند چه اتفاقی افتاده و چه کسی مسئول است.

هنوز انگیزه این اقدام مشخص نشده است، اگرچه بازرسان معتقد نیستند که این یک تیراندازی تصادفی بوده است. تاکنون هیچ بازداشتی هم صورت نگرفته است.

کد خبر 5720022

پست بعدی

مراسم نکوداشت احمد توکلی و هادی خانیکی در تهران

ی فوریه 26 , 2023
مراسم نکوداشت احمد توکلی و هادی خانیکی فردا (دوشنبه) برگزار می شود. در مراسم نکوداشت احمد توکلی و هادی خانیکی که در تالار فردوسی بوستان ورشوی تهران برگزار می شود، برگزارکنندگان مراسم به پاس یک عمر تلاش در تربیت فرزندان ایران از این دو چهره فرهنگی سیاسی تقدیر می‌کنند. ۵۷۵۷

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000