تا ۲ سال دیگر با این مودم جیبی به استارلینک وصل می‌شوید + عکس

تا ۲ سال دیگر با این مودم جیبی به استارلینک وصل می‌شوید + عکس کد خبر: 599269 | ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ ۰۴:۳۵:۰۰ اعتمادآنلاین |

داوود تنهایی در توییتر نوشت:

FpxfyrTWYAAAycZ

شرکت موتورولا، ۲ محصول معرفی کرده است که با آن می‌توان به اینترنت ماهواره‌ای دست پیدا کرد.

محصول اول، گوشی که توانایی اتصال با ماهواره رو داره، اما محصول مورد نظر ما مودم همراهی هست که به هر گوشی(اندروید یا IOS) امکان ارتباط با ماهواره رو به آسانی می ده

به امکاناتی مثل ضدآب و ضربه و … کاری نداریم، تو این نسخه تنها امکان ارسال و دریافت پیام متنی وجود داره که پولی هست ولی برای امداد و نجات رایگان هست.

به دلیل نوع ماهواره های استفاده شده(فاصله زیاد با زمین)، پهنای باند کمی در حد پیام کوتاه قابل استفاده هست، نکته ماجرا کجاست؟

نکته جالب ماجرا که شاید در اینترنت مطلب کمی باشه، اینه که استارلینک در حال همکاری با شرکت هایی برای ساخت تجهیزات مشابه این محصول موتورولا هست.

یعنی اینکه شما با مودمی کوچک، بتونید خیلی راحت به اینترنت دسترسی پیدا بکنید، البته 2 مشکل بزرگ وجود داره

هنوز تعداد ماهواره‌های استارلینک به تعداد مورد نظر نرسیده(بهترین حالت 2سال) و موضوع بعدی پهنای باند کمتر و البته مصرف انرژی این محصولات هست.

ولی خب مثل هر فناوری دیگه، به زودی(حداکثر 5سال) فراگیر خواهد شد و اقداماتی مثل ممنوعیت ورود Aplle جوابگو نخواهد بود.

پست بعدی

سریال «معاویه» در عراق ممنوع شد؛ مقتدی‌صدر همچنان می‌تازد + عکس

ی فوریه 26 , 2023
کد خبر: 599278 | ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ ۰۵:۲۰:۰۰ اعتمادآنلاین | دو کانال تلویزیونی ماهواره‌ای MBC عربستان (ام.بی.سی عراق) و شعائر عراق اعلان کردند بنابر درخواست شورای رسانه و ارتباطات عراق پخش هرگونه سریال تاریخی با محتوای جنجالی را از فهرست برنامه‌های ماه رمضان خود خارج می کنند. به گزارش کانال خاورمیانه، بر […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000