پیش‌بینی آب‌وهوای تهران طی روزهای آینده

پیش‌بینی آب‌وهوای تهران طی روزهای آینده

ایسنا نوشت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد شدید در بخش‌های جنوبی و خیزش گرد و خاک و در ارتفاعات بارش پراکنده، کولاوک و احتمال سقوط بهمن پیش‌بینی می‌شود.

با بررسی نقشه‌های هواشناسی تصاویر ماهواره‌ای و خروجی الگوهای پیش‌یابی عددی طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

پیش‌بینی آب‌وهوای تهران طی روزهای آینده

امروز جمعه۵ اسفند نیز در سطح استان گاهی وزش باد شدید و در بخش‌های جنوبی، خیزش موقتی گرد و خاک و در ارتفاعات بالا دست گاهی همراه با بارش پراکنده و کولاک و احتمال سقوط بهمن مورد انتظار است.

از بعد ازظهر شنبه تا روز سه‌شنبه (۶ تا ۹ اسفند) در بعضی ساعات به‌ ویژه در ساعات شب به سبب عدم وزش باد قابل ملاحظه در مناطق پرتردد شهری، به تناوب افزایش موقتی آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

امشب کاهش نسبی دما و از روز یکشنبه افزایش نسبی دما در سطح استان رخ خواهد داد.

آسمان تهران فردا (۶ اسفند) صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد و طی ‌یکشنبه (۷ اسفند) صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و اوایل شب وزش باد ملایم با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۱۶- سردترین ایستگاه هواشناسی بود.

بیشتر بخوانید:

۲۷۱ ۲۳۳

پست بعدی

کدام شخصیت حقوقی‌ در ایران می‌تواند ما را از اینترنت محروم کند؟

ج فوریه 24 , 2023
وحید آگاه، حقوقدان و استاد دانشگاه علامه طباطبایی در شماره ۱۵۳ ماهنامه «مدیریت ارتباطات» در یادداشتی با عنوان «عادت نمی‌کنیم» این موضوع را بررسی کرده است که کدام شخصیت حقوقی‌ در ایران به لحاظ قانونی می‌تواند، حق بر اینترنت را معلق کند. شماره ١٥٣ ماهنامه «مدیریت ارتباطات» منتشر شد. در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000