عکس| عجیب‌ترین تصویر در دنیای فوتبال/ پدر و پسر هم‌بازی شدند

عکس| عجیب‌ترین تصویر در دنیای فوتبال/ پدر و پسر هم‌بازی شدند

ورزش سه نوشت: زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی میلان، امروز در دیداری دوستانه به عنوان زوج پسرش در خط حمله تیم جوانان این باشگاه به میدان رفت.

میلان امروز در دیداری دوستانه برابر تیم زیر 18 سال این باشگاه قرار گرفت. بازیکنانی که در لیگ قهرمانان اروپا مقابل تاتنهام بازی نکرده بودند در ترکیب اصلی میلان حضور داشتند و یا برای دقایقی در این مسابقه شرکت کردند.

نکته جالب اینکه ابراهیموویچ در این مسابقه تصمیم گرفت در ترکیب تیم جوانان قرار بگیرد و مقابل تیم اصلی بازی کند تا به عنوان به عنوان زوج پسرش، ماکسیمیلیان که 16 ساله است، در خط حمله حضور داشته باشد.

هر دو پسر ابراهیموویچ، ماکسیمیلیان و وینسنت، در تیم جوانان میلان بازی می‌کنند.

لازم به ذکر است مهاجم سوئدی میلان به تازگی از بند مصدومیت زانو رها شده و از آخرین بازی میلان در سری آ مقابل تورینو به لیست این تیم بازگشته است.

عکس| عجیب‌ترین تصویر در دنیای فوتبال/ پدر و پسر هم‌بازی شدند

258 258

admin

پست بعدی

ویدئویی دیدنی از مبارزه چتربازان روسی با نیروهای اوکراینی

پ فوریه 16 , 2023
کد خبر: 597500 | ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ ۰۴:۴۵:۰۰ اعتمادآنلاین | فیلمی از مبارزه چتربازان روسی با نیروهای اوکراینی را می‌بینید. ایران انواع پهپادهای جدید پیشرفته‌ را به روسیه قاچاق کرده مشاور زلنسکی: اظهارات اخیر نفتالی بنت درباره میانجیگری کی‌یف و مسکو خیال‌پردازی است پوتین قول داده بود که زلنسکی را نکشد تماس‌های […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000