کشف جسد مرد 40ساله در چاه، راز خیانت همسرش را فاش کرد

کشف جسد مرد 40ساله در چاه، راز خیانت همسرش را فاش کرد

همشهری نوشت:زنی با مرجعه به پلیس یزد ناپدید شدن شوهر 40ساله اش خبر داد.

همسرش گفت که وی آخرین‌بار برای انجام کاری از خانه خارج شده و دیگر برنگشته و هیچ‌یک از آشنایان و دوستانش نیز از او خبر ندارند.

با گذشت زمان و پیدا نشدن ردی از این مرد، رفته‌رفته فرضیه اینکه وی به قتل رسیده باشد مدنظر قرار گرفت و تحقیقات پلیس وارد مرحله‌ای تازه شد.

مأموران در جریان تحقیقات اولیه به همسر مرد گمشده مشکوک شدند؛ چرا که بررسی‌ها نشان می‌داد که وی از مدتی قبل با شوهرش اختلاف داشته و این اختلافات باعث درگیری میان آنها نیز شده بود. مأموران که به زن جوان مشکوک بودند، وی را زیرنظر گرفتند و معلوم شد که او از مدتی قبل با مردی ارتباط تلفنی داشته است.

با به‌دست آمدن سرنخ‌هایی که نشان می‌داد زن جوان از سرنوشت شوهرش خبر دارد، دستور بازداشت او صادر شد و این زن پس از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفت. او که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به قتل شوهرش با همدستی مردی 42ساله اعتراف کرد و گفت: مدت‌ها بود که با شوهرم اختلاف و درگیری داشتم. برای همین وقتی با مردی آشنا شدم و سفره دلم را برایش باز کردم، وی قول داد که برای انتقامجویی از شوهرم به من کمک کند. ما با همدستی هم شوهرم را به قتل رساندیم و جسدش را به بیابان‌های یکی از شهرهای اطراف یزد برده و داخل چاهی انداختیم و روی او خاک ریختیم تا هرگز پیدا نشود.

به‌گفته سردار عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد، با اعترافات زن جوان همدست وی نیز دستگیر شد و مأموران با راهنمایی متهمان موفق شدند جسد مقتول را داخل چاه متروکه بیرون بکشند و در اختیار پزشکی قانونی قرار دهند.

وی توضیح داد: برای هر دو متهم قرار بازداشت صادر شده و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

23302

پست بعدی

خروج قطار تگزاس از ریل/ فوت راننده کامیون در پی بروز این حادثه

چ فوریه 15 , 2023
قطار در اسپلندورا، در شمال شرقی هیوستون در تگزاس، تنها چند روز پس از خروج یک قطار باری از ریل در اوهایو از ریل خارج شد. به گزارش خبرنگار مهر به نقل از نیوزویک، طبق بیانیه اداره پلیس اسپلندورا، یک قطار در هیوستون پس از برخورد با یک کامیون از […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000