شکوای سبز ۲ به چاپ نهم رسید

شکوای سبز ۲  به چاپ نهم رسید

چاپ نهم شکوای سبز ۲ دریافتی از دعای ابوحمزه ثمالی اثر سید مهدی شجاعی در ۸۸ صفحه رقعی از سوی نشر نیستان وارد بازار کتاب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شکوای سبز ۲ دریافتی است از دعای ابوحمزه ثمالی. زبان کتاب مشابه شکوای سبز ۱چ است. بیش از ترجمه و نزدیک به دریافت که در آن نویسنده به ترجمه تحت‌اللفظی و کلمه به کلمه بسنده نکرده است و ادبیاتی را به استخدام گرفته برای شیواتر شدن متن. در مقدمه می خوانیم: دوست داری به معشوقت بگویی که: دوستش داری. و میگویی: دوستت دارم. خب؟ همین یک کلام؟ نه، دلت راضی نمیشود. دنبال گونه‌های دیگری از گفتن میگردی. و واژه‌های دیگری برای بیان کردن و عبارات دیگری برای انتقال این مفهوم ناب دوست داشتن. و باز میبینی که نشد. آشکارا کم می آوری.

57247

پست بعدی

پوششی متفاوت از خانمی که سیمرغ گرفت /عکس

س فوریه 14 , 2023
پوششی متفاوت از پردیس پورعابدینی بازیگر فیلم «غریب» در کار قبلی خود را تماشا کنیم. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پردیس پورعابدینی، بازیگر سینما و تلویزیون که برای بازی در فیلم «غریب» در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین شد. این بازیگر برای اولین‌بار با بازی در سریال […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000