«زیر خاکی» به تلویزیون بازمی‌گردد

«زیر خاکی» به تلویزیون بازمی‌گردد

دو سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان و «ماه و پلنگ» به کارگردانی احمد امینی قرار است از امشب (۲۴ بهمن ماه) از آنتن شبکه تماشا پخش شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجموعه تلویزیونی «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان و تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا از امشب ( ۲۴ بهمن ماه) روی آنتن شبکه تماشا می‌رود.

قصه این سریال درباره مردی است که دنبال «زیرخاکی» است و برای یافتن گنج، درگیر ماجراهای هیجان انگیزی می شود. او طی داستان درگیر مسائلی همچون دستگیری به جرم پخش اعلامیه ضد شاه، کمک به برادرش درتعمیر موشک و … می‌شود.

بازیگران سریال «زیرخاکی» عبارتند از:

پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، اصغر نقی زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی، با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی … .

«زیرخاکی» هر شب ساعت ۲۱ پخش و در ساعات ۱۵،۹،۳ روز بعد بازپخش می‌شود.

تلویزیون دوباره «زیرخاکی» درآورد

همچنین مجموعه تلویزیونی «ماه و پلنگ» به کارگردانی احمد امینی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب و نویسندگی سعید مطلبی نیز از امروز پخش خواهد شد.

سریال ۳۰ قسمتی «ماه و پلنگ»، یک ملودرام اجتماعی است و مسائل روز جامعه را به تصویر می‌کشد. در این سریال امیرمحمد زند در نقش فریدون و ویدا جوان در نقش کتایون دخترعموی او مقابل یکدیگر بازی می‌کنند. نیمه اول داستان سریال «ماه و پلنگ» در پنج سال گذشته روایت می‌شود…

این مجموعه، روایت شهری از انسان‌هایی است که بهشت خوشبختی و سعادت خود را در جهنم دروغ و انتقام و زیاده‌خواهی نابود می‌کنند. در این سریال دو قهرمان وجود دارند و هر قسمت از آن با تعلیقی به پایان می‌رسد.

داریوش ارجمند، شاهرخ استخری، علی سلیمانی، علی شادمان، پوراندخت مهیمن، علی سلیمانی، علیرضا استادی، شهین تسلیمی، امیرمحمد زند، ویدا جوان، بیتا سحرخیز و پرویز سیرتی از بازیگران این سریال هستند.

«ماه و پلنگ» هر روز ساعت ۱۸ از شبکه تماشا پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت ۱۲ ظهر روز بعد روی آنتن خواهد رفت.

57245

admin

پست بعدی

ماجرای مسلمان شدن دزد دریایی کارائیب

د فوریه 13 , 2023
زندگی «جانی وارد» دزد دریایی کارائیب که داستان‌های ماجراجویانه‌اش، هیجان انگیزتر از داستان‌های پری‌ها شد، الهام بخش نوشتن بسیاری از کتاب‌ها و داستان‌ها و ساخت سریال‌های متعدد شده است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در اواخر قرن ۱۶ پسر جوانی که در محله فقیرنشین کنت (جنوب شرقی لندن) زندگی می‌کرد، رویای […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000