تصویر نامه جنجالی رئیس صداوسیما به رئیسی درباره فیلتر شدن فیلیمو

تصویر نامه جنجالی رئیس صداوسیما به رئیسی درباره فیلتر شدن فیلیمو کد خبر: 594060 | ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ ۲۲:۵۳:۳۰ اعتمادآنلاین |

رئیس سازمان صداوسیما در روزهای اخیر نامه‌ای جنجالی به رئیس جمهور نوشته است. براساس نامه ای که منتشر شده، پیمان جبلی رئیس صداوسیما از رئیس جمهوری خواسته است که پلتفرم فیلیمو فیلتر شود. او دلیل این موضوع را تحریم صداوسیما از سوی بازیگران و کوچ آنان به پلتفرم های شبکه نمایش خانگی عنوان کرده است.

به گزارش فرارو، خبر این نامه چند روز پیش منتشر شد اما متن آن امروز منتشر شده است. این نامه با واکنش های انتقادی شدیدی همراه بوده است.

پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما در نامه خود به رییس جمهور نوشته است:

«متاسفانه سکوی فیلیمو بدون توجه به مقررات، به دفعات در حوزه تولید و انتشار سریال ها، از اخذ مجوز استنکاف کرده و در مورد اخیر با انتشار قسمت اول سریال سقوط که با موضوعی کاملا امنیتی و بدون اخذ هر گونه مجوزی ساخته و منتشر شده است، سیاست های نظام در خصوص نحوه حضور و فعالیت برخی بازیگران که در حوادث و اغتشاشات اخیر به ارکان نظام توهین کرده و با پناه بردن به شبکه های سعودی- صهیونیستی قصد رهبری حوادث و ناآرام کردن فضای امنیتی کشور را دارند نیز، مد نظر قرار نداده است. در همین راستا این پلتفرم با برهم زدن رویه های ممیزی محتوا، مالا تامین مالی چهره های بعضا مغرض را که محلی برای حضور در رسانه ملی و یا تولیدات سینمایی دارای مجوز از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارند بر عهده گرفته است. به عنوان مثال و از قرار اطلاع برخی از چهره ها که حضور در جشنواره فیلم فجر و یا تولیدات رسانه ملی به اصطلاح تحریم کرده اند در حال حاضر با بازی در آثار این پلتفرم و یا دریافت پیش پرداخت های قابل توجه ضمن دهن کجی به ارکان نظام، از این طریق به حیات سیاسی خود ادامه می دهند.

رئیس صدا و سیما همچنین نوشته است: «خواهشمند است در خصوص مسدود کردن خدمات دامنه اینترنتی مذکور و حذف کلیه آثار فاقد مجوز از ساترا از جمله سریال سقوط و …. در تمامی پلتفرم ها دستور اکید صادر فرمایید»

نامه جبلی به رئیسی

پست بعدی

در باب مولدسازی اموال دولت

ش ژانویه 28 , 2023
این دیگر از آن لِم ها است که ته مانده و خاک و خل امکانات دولت هم جمع آوری شود. تحت عنوان “ مولد سازی” . یک گروه اموال دولت را تعیین، انتخاب و قیمت گذاری و به هر فرد یا نهادی صلاح دیدند واگذار کنند از هر نوع تعقیب […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000