تیراندازی در شمیرانات به دلیل اختلافات خانوادگی

تیراندازی در شمیرانات به دلیل اختلافات خانوادگی

ایسنا نوشت: به دنبال انتشار صدای شلیک گلوله در مناطقی از شمال تهران، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در این خصوص ارائه و اعلام کرد که این موضوع مربوط به یک اختلاف خانوادگی بود که با خودکشی عامل تیراندازی به پایان رسید.

ظهر امروز صدای شلیک گلوله در برخی مناطق شمالی تهران به گوش رسید، موضوعی که درپیگیری آن، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد:‌ «حوالی ساعت ۱۴:۱۵ امروز مردی حدودا ۴۵ ساله به محل کار همسر سابق خود در اتاق اصناف شمیرانات مراجعه کرده و به وسیله یک قبضه سلاح کلت کمری، اقدام به تهدید این زن کرد.

در ادامه در ادامه با مداخله افراد حاضر در محل این فرد به بیرون منتقل شده و در این حین اقدام به شلیک گلوله به سمت یکی از افراد حاضر در محل کرده و به سرعت از محل متواری شد که فرد مضروب که از ناحیه سینه هدف شلیک گلوله قرار گرفته بود، به سرعت به بیمارستان منتقل شد.

فرد ضارب نیز در حالی که پا به فرار گذاشته بود در فاصله چند کوچه دورتر از محل درگیری، با سلاح کلت کمری در اقدامی آسیب‌رسانی اقدام به خودکشی کرده و جان خود را از دست داد.»

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در ادامه توضیحات خود آورده است: «تحقیقات اولیه ماموران پلیس حاکی از آن است که این موضوع در پی اختلافات شخصی و خانوادگی میان ضارب و همسر سابقش که کارمند اتاق اصناف شمیرانات بوده رخ داده است. »

در حال حاضر جسد به پزشکی قانونی منتقل شده و ماموران پلیس تهران بزرگ در محل حادثه حضور دارند. تحقیقات نیز برای بررسی جوانب و ابعاد مختلف این حادثه درحال انجام است.

بیشتر بخوانید:

شلیک های مرد خشمگین به یک زن و ۴ کودک به خاطر اختلافات خانوادگی

شلیک مرگبار با وینچستر در پاتوق شبانه/ می‌خواهند مرا قاتل معرفی کنند!

۲۳۳۲۳۶

admin

پست بعدی

برخورد قطار باری در دورود لرستان با اتاقک نگهبان

ش ژانویه 28 , 2023
کد خبر: 594018 | ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ ۱۸:۴۱:۳۶ اعتمادآنلاین | مهدی پازوکی با اعلام خبر حادثه برای قطار باری در دورود لرستان در توضیح این خبر گفت: لوکوموتیوران پیش از رسیدن به ایستگاه رودک متوجه بریدن ترمزها می‌شود و در ایستگاه رودک قطار را به خط کور هدایت کرده و بعد از […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000