شمار متهمان حادثه تروریستی ایذه به ۷۰ نفر افزایش یافت

شمار متهمان حادثه تروریستی ایذه به ۷۰ نفر افزایش یافت کد خبر: 591894 | ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ ۱۸:۰۹:۲۶ اعتمادآنلاین |

رئیس کل دادگستری استان خوزستان در تاریخ سوم آذر ماه از شناسایی و بازداشت ۶۱ نفر در این رابطه که منجر به جان باختن ۷ نفر از شهروندان شده خبر داده بود.

​به گزارش فارس، یارمحمد رسالتی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه امروزدر جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون ۷۰ متهم مربوط به حادثه تروریستی ایذه دستگیر و پرونده قضایی برایشان تشکیل شده است.

وی افزود: روند رسیدگی و تحقیقات قضایی این پرونده در جریان است.

دادستان عمومی و انقلاب ایذه گفت: در مراسم چهلمین روز درگذشت یکی از جانباختگان حادثه تروریستی ۲۵ آبان ماه شهرستان ایذه، خواهر متوفی اقدام به سر دادن شعارهای ساختارشکنانه کرد که با توجه مشهود بودن جرم، پرونده قضایی در خصوص وی تشکیل و متهم مطابق با ضوابط قانونی جهت ادای توضیحات به دادسرای این شهرستان احضار شده است.

وی افزود: سایر افراد شرکت‌کننده در این مراسم که وی را همراهی می‌کردند نیز شناسایی و به دادسرا احضار شده‌اند.

پست بعدی

وضعیت فروش آپارتمان در دبی/با کمتر از ۸۰۰ هزار درهم کجا می شود آپارتمان خرید؟

د ژانویه 16 , 2023
ایبنا نوشت : گزارش اخیر Bayut.com برجسته‌ترین مناطق مسکونی را برای خرید ملک در دبی با قیمت کمتر از ۸۰۰ هزار درهم بررسی کرده است. این گزارش نشان می‌دهد که منطقه «دایره روستای جمیرا» با ۴۱.۸۳ درصد در صدر جستجوی آپارتمان‌های فروشی بوده است، پس از آن منطقه «واحه سیلیکون […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000