یک زندانی ایرانی از کویت به کشور بازگشت

یک زندانی ایرانی از کویت به کشور بازگشت کد خبر: 591249 | ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ ۱۸:۰۷:۲۶ اعتمادآنلاین |

ابراهیم مولائی جم رییس کمیته انتقال محکومان وزارت دادگستری و سرپرست معاونت حقوق بشر و امور بین‌الملل وزارت دادگستری گفت: انتقال این زندانی در چارچوب موافقت‌نامه انتقال محکومان بین دو کشور و همچنین در راستای همکاری های حقوقی و قضایی میان ایران و کویت صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از وزارت دادگستری، مولائی جم در این خصوص توضیح داد: با انتقال زندانیان ایرانی از سایر کشورها به ایران شاهد بهبود شرایط معیشتی و بازپروری آنان هستیم؛ لذا با همکاری وزارت امور خارجه در تلاش هستیم با توجه به انعقاد موافقت‌نامه انتقال محکومان با برخی کشورها، ایرانیان محبوس در این کشورها را برای گذران دوران محکومیت به ایران بازگردانیم.

معاون وزیر دادگستری از تلاش و همکاری وزارت امور خارجه، قوه قضائیه، سازمان زندانها و دادگستری کل استان خراسان رضوی برای انتقال زندانی محبوس در کویت به کشورمان تقدیر کرد.

پست بعدی

حضور اکبر عبدی و جهانگیر الماسی در پویش آزادی مادران زندانی

پ ژانویه 12 , 2023
ایرنا نوشت: همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن، چهارمین پویش مردمی آزادی مادران زندانی در برج آزادی برگزار و بیش از ۳۵ میلیارد ریال کمک جمع آوری شد. هارمین پویش آزادی مادران زندانی به میزبانی بنیاد رودکی، برج آزادی، شهرداری منطقه ۵، قوه قضاییه و موسسه هنرمندان […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000