از تخفیف اشتراک تا ارائه محتوای رایگان و برگزاری مسابقه/ ۴۷ رسانه، متقاضی دریافت بسته یلدایی ساترا

از تخفیف اشتراک تا ارائه محتوای رایگان و برگزاری مسابقه/ ۴۷ رسانه، متقاضی دریافت بسته یلدایی ساترا

رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر به مناسبت شب یلدا برنامه‌های متنوعی را اجرا می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از سازمان تنظیم مقررات صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)؛ هم‌زمان با فرا رسیدن شب یلدا، رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر برنامه‌های ویژه‌ای را برای کاربران خود در نظر گرفته‌اند.

در همین راستا رسانه فیلیمو مسابقه شب یلدای فیلیمو کودک ۱۴۰۱ ویژه کودکان و تخفیف ۴۰ درصدی اشتراک سه ماهه فیلیمو، رسانه فیلم نت آغاز اولین قسمت از فصل دوم سریال «پوست شیر» و رسانه روبیکا طرح حمایت از محتوای مرتبط با شب یلدا، امکان تماشای ۶۰۰۰۰ فیلم و سریال بدون خرید اشتراک، دورهمی با انیمیشن‌های روبیکا و پویش تولید و نشر محتوای مردمی برف و انار را با موضوع عکس و فیلم های دورهمی های خانوادگی و یلدایی و بیانگر همبستگی اجتماعی و توجه به دیگران در شب یلدا با اهدای جوایزی چون ۲۰ ساعت مچی هوشمند برای استقبال از بلندترین شب سال تدارک دیده‌اند. موسسه تبیان، رسانه آخرین خبر و پیام‌رسان‌های بله و ایتا هم در پویش برف و انار مشارکت دارند و همزمان این پویش را اجرا می‌کنند.

همچنین شب‌نشینی با بزرگان فوتبال، ویژه‌برنامه شب یلدای رسانه طرفداری است. یکی از سنت‌های پسندیده بلندترین شب سال دیدار با بزرگان و پیشکسوتان است. رسانه طرفداری نیز به بهانه شب یلدا میزبان بزرگان فوتبال و مو سپید کرده‌های ورزش خواهد بود.

رسانه دیرین‌دیرین، شش ویدئوی تولیدی با موضوع شب یلدا برای مشترکین خود تدارک دیده است. رسانه هاشور اکران یک مستند جدید و ارائه تخفیف برای مشترکان جدید، گپ فیلم تخفیف و برگزاری قرعه‌کشی بین مشترکان جدید، سیمای همراه تخفیف برای مشترکان جدید و پویا رسانه برترین ویدئوهای منتخب جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

همچنین کاناپه اشتراک یک ماهه با کد yalda برای ۴۰۱ نفر به‌مناسبت سال ۱۴۰۱ و اکران رایگان تئاتر اختصاصی «کودک نینا» و «جادوی ماه» به‌مناسبت شب یلدا و رسانه فیلما با تخفیف ۵۰ درصدی برای مشترکان جدید به استقبال یلدا می‌روند.

ارائه رایگان کلیه محتواهای رسانه اپیزود از شب یلدا تا آخر بهمن ماه به مناسبت شب یلدا، اشتراک رایگان دو نسخه مکتوب نشریات تخصصی رسانه ایران آلارم و ارائه ۵۰ فیلم سینمایی به مناسبت شب یلدا در اپلیکیشن جعبه ابزار از جمله اقداماتی است که در این مناسبت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

همچنین بر اساس آمار متقاضیان مراجعه کننده به اداره کل صدور مجوز ساترا برای دریافت بسته محتوایی شب یلدای ساترا، ۴۷ رسانه‌ تا ‌امروز متقاضی آی‌فریم و محتوای سازمان صدا و سیما(بسته محتوایی یلدا) بوده‌اند و ساترا این بسته حمایتی را در اختیار آنها قرار داده است.

۵۷۵۷

پست بعدی

بشار اسد فرمان عفو عمومی در سوریه صادر کرد

چ دسامبر 21 , 2022
اعتمادآنلاین | بشار اسد رئیس جمهور سوریه امروز چهارشنبه فرمان عفو عمومی درباره جنایاتی صادر کرد که پیش از ۲۱ دسامبر ۲۰۲۲ رخ داده است. به گزارش تسنیم، بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه طی فرمانی امروز چهارشنبه فرمان عفو عمومی صادر کرد که به موجب این فرمان همه کسانی که تا […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000