دختر نادر طالب‌زاده: پدرم هیچ‌وقت به من دیکته نکرد چه کاری بکنم یا نکنم+ ویدئو

اعتمادآنلاین|

مریم طالب‌زاده دختر نادر طالب‌زاده در مراسم بزرگداشت پدرش در جشنواره سینماحقیقت گفت: از پدرم به خاطر چشم‌اندازی که در زندگی به من نشان داد تشکر می‌کنم. هیچگاه به من دیکته نکرد چه کاری انجام دهم یا ندهم، اجازه داد مسیرم را خودم انتخاب کنم.

او ادامه داد: همیشه با دقت به حرف من جوان گوش می‌کرد، اگر برخلاف نظرش صحبت می‌کردم، به من اجازه انتقاد کردن می‌داد گاهی با گفتگو و گاهی با سکوت، بالاخره طی زمان آگاه و روشنم می‌کرد.

مریم طالب‌زاده گفت: هیچوقت کاری نکرد که احساس کنم قصد خاموش کردن من را دارد، هروقت ناامید می‌شدم به من می‌گفت تو فقط راه گم کرده‌ای، قبل از اینکه دنیا به تو تحمیل کند، که هستی یادت باشد تو یک انسان آزاده‌ای و یک حقیقت بیشتر وجود ندارد، هرکس که جوینده باشد یا مسیرش را پیدا می‌کند ؛ حتی گاهی لازم است به دل ظلمات بروی و نور را پیدا کنی.

دختر نادر طالب‌زاده در حالی به برخورد پدرش با خود اشاره کرد که انتشار تصاویری از حجابش در زمان ایراد این صحبت‌ها با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی همراه شد.

آیا این خبر مفید بود؟ 0 0

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

admin3

پست بعدی

طرفداران رابطه با چین این تصاویر را نبینند/ اسکورت ویژه هواپیمای شی جین‌پینگ در عربستان+ ویدئو

چ دسامبر 14 , 2022
اعتمادآنلاین| ویدئویی جالب از فرود هواپیمای شی جین‌پینگ رئیس‌جمهور چین در فرودگاه ریاض عربستان را که از یکی از هواپیماهای تهاجمی سبک نیروی هوایی سلطنتی عربستان گرفته شده است، می‌بینید. آیا این خبر مفید بود؟ 0 2 نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 2 رای مخالف

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000