پیروزی مرد شماره یک شطرنج ایران در جام باشگاه‌های اروپا

اعتمادآنلاین|

در جریان سی و هفتمین مسابقات جام باشگاه های شطرنج اروپا، پرهام مقصودلو مرد شماره یک شطرنج ایران در دور چهارم این مسابقات به مصاف شطرنج‌باز اسلواکی رفت و توانست به پیروزی برسد.

به گزارش ایسنا، مقصودلو که با ریتینگ ۲۷۲۱ در این مسابقات دست به مهره شده است مقابل حریفش با ریتینگ ۲۶۳۳ به پیروزی رسید.

مرد شماره یک شطرنج ایران که برای تیم شطرنج کلیچی (Clichy) بازی می کند، در این مسابقات به سه پیروزی و و یک شکست دست یافته است. تنها شکست ملی پوش شطرنج ایران در دور سوم این مسابقات توسط شطرنج باز ترکیه‌ای به ثبت رسیده است.

هم تیمی‌های مقصودلو در این دور از مسابقات با نتیجه قاطع ۵.۵ بر ۰.۵ به پیروزی رسیدند. با این پیروزی تیم مقصودلو در رده سوم این رقابت‌ها قرار گرفت.

ایدنی دیگر شطرنج باز ایرانی که در این مسابقات دست به مهره شده است در دور چهارم این رقابت‌ها به تساوی رسید. همچنین تیم ایدنی مقابل حریفش با نتیجه ۳ بر ۳ متوقف شد. تیم ایدنی با این تساوی در رده دوم این رقابت‌ها جا گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟ 0 0

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

admin

پست بعدی

سفر به ایران گران‌تر از سفر به ترکیه!

ج اکتبر 7 , 2022
اعتمادآنلاین| نوسانات نرخ ارز این باور را ایجاد کرده که ایران برای گردشگران خارجی، کشوری ارزان به حساب می‌آید، ‌درحالی که بررسی نرخ تورها در منطقه خاورمیانه و همچنین در بین کشورهای همسایه نشان می‌دهد سفر به ایران چندان هم ارزان نیست. به گزارش ایسنا، ابراهیم پورفرج ـ رییس جامعه […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000