وقوع سیل و رانش زمین در ترکیه

اعتمادآنلاین|

موجی از بارش باران در چندین استان شمالی ترکیه موجب وقوع سیل و رانش زمین در این مناطق شد.

به گزارش ایسنا، از اواخر روز یکشنبه موج جدیدی از بارش باران آغاز شد که در پی آن روز گذشته (دوشنبه) چندین استان در شمال ترکیه درگیر وقوع سیلاب و رانش زمین شدند.

مرکز مدیریت بلایای طبیعی و شرایط اضطراری ترکیه بالاترین هشدار اضطراری هواشناسی را برای استانهای منطقه دریای سیاه صادر کرد.

در استان "قسطمونی" در بسیاری از نقاط به دلیل بارش باران و ریزش پل‌ها، نهرها سرریز شدند. همچنین بارش شدید باران موجب شد چندین خودرو در استان "بارتین" در میان سیل گرفتار شوند، آب گرفتگی در زیرزمین ها گزارش شود و مردم داخل خانه ها و خودروهایشان گرفتار شدند.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، همچنین نزدیک به ۳۰ خانه در استان "زونگولداغ" تخلیه شد و بیش از ۱۰۰ نفر به منطقه امن منتقل شده و ساختمانهای مسکونی و تجاری دچار آب گرفتگی شدند.

admin

پست بعدی

نماینده خمینی شهر: یک قطره آب به هیچ کجای دیگر منتقل نخواهد شد

س تیر 7 , 1401
اعتمادآنلاین| محمدتقی نقدعلی، نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس در تذکر شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنده صبح در جریان بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نیرو در خصوص انتقال آب بین حوزه‌ای عصبانی شدم اما عصبانیت بنده به این دلیل بود که […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000