عیادت وزیر کشور و راه و شهرسازی از مصدومان حادثه قطار مشهد-یزد

اعتمادآنلاین|

وزیر کشور و وزیر راه و شهرسازی به همراه استانداران خراسان‌جنوبی و یزد از مصدومان حادثه قطار مشهد- یزد که در بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس بستری هستند، عیادت کردند.

​به گزارش فارس، «رستم قاسمی» وزیر راه و شهرسازی ضمن دلجویی از مصدومان، گفت: امیدواریم خداوند به همه افراد مصدوم و مجروح این حادثه شفای عاجل عنایت فرماید.

وی بیان داشت: علت حادثه قطار مشهد-یزد توسط تیم سوانح وزارت راه و شهرسازی و راه‌آهن به‌طور دقیق بررسی می‌شود و بعد از بررسی دقیق، گزارش آن به مردم اعلام خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی افزود: بنابراین چون علت دقیق آن تعیین تکلیف نشده هیچگونه اظهارنظر قطعی نمی‌توان کرد و در حال حاضر اعضای کمیسیون سوانح ریلی در محل حاضر هستند که امیدواریم هرچه سریع‌تر علت حادثه را تشخیص دهند تا به اطلاع مردم برسانیم.

قاسمی با بیان اینکه تلاش بر این است که مسیر توسط شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با راه‌آهن تعمیر یا بازسازی شود، خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی این مسیر تمام می‌شود و بعد از آن دو قطار باری در این مسیر حرکت خواهند کرد.

پست بعدی

پوتین و رئیسی درباره آخرین تحولات برجام گفت‌وگو کردند

چ ژوئن 8 , 2022
اعتمادآنلاین| منابع رسانه‌ای بعد از ظهر چهارشنبه به وقت تهران از تماس روسای جمهور روسیه و ایران درباره آخرین تحولات برجام خبر دادند. ​به گزارش فارس، شبکه خبری «ریا نووستی» به نقل از کرملین گزارش کرد که «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه و «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور ایران در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000