تیراندازی در آلمان ۲ قربانی گرفت

اعتمادآنلاین|

در یک سوپرمارکت در شمال هسن مردی به یک زن شلیک کرده و سپس خود را کشته است.

به گزارش تسنیم، به نقل از روزنامه "زوددویچه سایتونگ"، پلیس شمال هسن با استناد به اظهارات شاهدان اعلام کرد که در یک فروشگاه مواد غذایی یک مرد 58 ساله ابتدا با تیراندازی یک زن 53 ساله را کشته و سپس خودکشی کرد. یک سخنگوی پلیس اطلاعاتی درباره روند دقیق این جنایت و رابطه این دو نفر و دلایل این تیراندازی ارائه نکرد.

بر اساس اطلاعات پلیس این تیراندازی دقایقی بعد از ساعت یک بعد از ظهر در شمال هسن رخ داده و بعداز آن پیکر بی جان این دو نفر پیدا شده و فرد دیگری در این حادثه زخمی و یا مجروح نشده است.

پلیس با تعداد زیادی نیرو در محل حاضر بوده و این منطقه را محاصره کرده است. یک مقام پلیس گفت هدف دستیابی به مدارک و مراقبت از شاهدان احتمالی است و در حال حاضر هیچ نشانه ای دال بر در معرض خطر بودن شهروندان دیگر وجود ندارد.

پست بعدی

​۲۴۰ برگزیده جشنواره ملی رضوی ایلام معرفی و تجلیل شدند

س ژوئن 7 , 2022
اعتمادآنلاین| همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد با سعادت امام مهربان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) اختتامیه جشنواره ملی کتابخوانی رضوی و تجلیل از ۲۴۰ برگزیده این جشنواره روز سه شنبه در مجتمع فرهنگی، هنری ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در این […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000