بزنگاه تصمیم نهایی فرارسیده؟ / امروز صبح، جلسه طولانی شورای عالی امنیت ملی با محوریت مذاکرات وین

بزنگاه تصمیم نهایی فرارسیده؟ / امروز صبح، جلسه طولانی شورای عالی امنیت ملی با محوریت مذاکرات وین

نایب رئیس مجلس درباره علت غیبت امروز قالیباف در بهارستان توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز شنبه (۷اسفند) در تذکری، گفت: در حال حاضر موضوعات منطقه ای و هسته ای و بحث اوکراین در حال اتفاق است که باید در بازه زمان کوتاهی درباره آن تصمیم گیری شود. بر همین اساس تعدادی از نمایندگان در نامه ای به هیئت رئیسه خواستار تشکیل جلسه ای غیرعلنی برای رسیدگی به این موضوعات شدند.

وی ادامه داد: این مسائل دارای اهمیت زیادی است. انتظار می رود که حداقل یک تا یک ساعت و نیم از وقت مجلس به صورت غیرعلنی برای بررسی این مسائل اختصاص داده شود چون هم بحث مذاکرات وین در میان است و هم اینکه وضعیت اوکراین و دانشجویان و ایرانیان مقیم اوکراین را می بینیم که باید در مورد آن ها تصمیم گیری شود.

بزنگاه تصمیم نهایی فرارسیده؟ / امروز صبح، جلسه شورای عالی امنیت ملی با محوریت مذاکرات وین

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: بر این اساس در نوبت عصر مجلس و یا در نوبت سوم بعد از نماز مغرب یک ساعت از وقت مجلس برای برگزاری جلسه غیرعلنی اختصاص داده شود در این جلسه از وزارت خارجه دعوت شده تا آنها و رئیس کمیسیون امنیت ملی به ارائه تحلیل‌شان بپردازند. نگرانی هایی در مورد مذاکرات و وضعیت اوکراین وجود دارد که باید در مورد این موارد تصمیم گیری شود.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: رئیس مجلس شورای اسلامی از صبح در جلسه شورای عالی امنیت ملی حضور دارند. دوستانی که در مذاکرات حضور داشتند نیز برگشته اند. این جلسه هنوز ادامه دارد.

وی افزود: از طرف مجلس رئیس مجلس و کمیسیون های مربوطه حضور دارند. امیدوارم در کوتاه ترین زمان ممکن قبل از اینکه کار از کار بگذرد جلسه غیرعلنی تشکیل شود.

به گزارش خبرآنلاین ، جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور رؤسای قوای مجریه، مقننه و قضاییه صبح جمعه (دیروز) برگزار شد.

۲۱۲۳۱

admin

پست بعدی

برنامه های نشست مجلس خبرگان اعلام شد / حضور رئیسی برای پاسخگویی به پرسش ها

ش فوریه 26 , 2022
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت : کمیسیون بررسی راه‌های حراست و پاسداری از ولایت فقیه هم در جلسات خود راهکارهای تبیین اندیشه سیاسی اسلام و حکومت اسلامی را مورد بررسی قرار داده اند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، آیت […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000