ادعای خانم نماینده درباره مراجعات مردمی برای منع حضور پزشکان مرد جهت درمان زنان

ادعای خانم نماینده درباره مراجعات مردمی برای منع حضور پزشکان مرد جهت درمان زنان

فارس نوشت:زهره سادات لاجوردی گفت:‌ با افزایش بانوان پزشک در حوزه درمانی زنان دغدغه‌ها در این زمینه رفع شود و ما هم در مجلس پیگیر این موضوع هستیم.

زهره‌سادات لاجوردی نماینده مردم تهران گفت: ما به لطف خدا پس از انقلاب اسلامی در رشته‌های پزشکی مرتبط با زنان به ویژه زنان و زایمان نیروهای کارآمد، مکفی از میان خود بانوان داریم.

عضو فراکسیون زنان مجلس:‌ با افزایش ظرفیت بانوان پزشک، دغدغه‌ها در حوزه درمانی خانم‌ها رفع شود

وی افزود: اگر هم کمبودی در حوزه پزشک زنان وجود دارد باید با افزایش ظرفیت پزشک خانم در این حوزه مشکل را رفع کنیم و کمبودها در این زمینه جبران شود.

عضو فراکسیون زنان مجلس اظهار داشت: البته امروز در بسیاری از شهرستان‌ها این کمبود دیده نمی‌شود اما اگر استثنایی هم وجود دارد بنا به درخواستی که گروه‌های مختلف مردمی داشته‌اند ما نیازی به حضور پزشک آقا در حوزه زنان نداریم و باید از این مسأله جلوگیری شود.

عضو فراکسیون زنان مجلس خاطرنشان کرد:‌ ما در مجلس به جد این موضوع را پیگیری می‌کنیم تا بانوان ما این امنیت خاطر را داشته باشند که در حوزه زنان پزشک خانم آنها را ویزیت و درمان می‌کند.

فارس نوشت:

سخنگوی سازمان نظام پزشکی: در بعضی رشته‌ها پزشک زن نداریم، بیماران باید پزشک مرد انتخاب کنند

عضو کمیسیون بهداشت: برنامه‌ای برای اجباری کردن ویزیت بیماران زن توسط پزشکان زن نداریم

21217

پست بعدی

قبل و بعد از تزریق واکسن کرونا چه غذایی بخوریم؟

چ ژانویه 5 , 2022
ایرنا نوشت: مطالعات متعدد نشان می‌دهد که تغذیه تاثیری مقرون به صرفه و قابل توجهی بر نتایج واکسیناسیون دارد و می تواند کارایی واکسن را بهبود بخشد. زمان واکسیناسیون نباید ناشتا باشید، مصرف گروه های مختلف غذایی در طول روز نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی و افزایش اثربخشی واکسن […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000