تعیین تکلیف دبیرکل جدید اوپک تا ماه آینده

تعیین تکلیف دبیرکل جدید اوپک تا ماه آینده

وزیر نفت گفت: تا یک ماه آینده دبیرکل جدید سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) مشخص می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جواد اوجی پس از پایان یکصد و هشتاد و دومین نشست اوپک اظهار کرد: در این نشست مسائل مدیریتی اوپک از قبیل اداری و مالی بررسی شد.

وی دیگر بحث نشست را انتخاب دبیرکل جدید این سازمان اعلام کرد و افزود: دبیرکلی محمد سانوسی بارکیندو، اوت ۲۰۲۲ (مردادماه ۱۴۰۱) به پایان می‌رسد.

وزیر نفت با بیان اینکه در این نشست اعلام شد کشورهای عضو اوپک کاندیدای خود را برای دبیرکل تا یک‌ماه آینده اعلام کنند، تصریح کرد: تا یک ماه آینده تکلیف دبیرکل جدید اوپک مشخص می‌شود.

اعضای اوپک در جریان برگزاری یکصدوهشتادودومین نشست عادی برونو ژان ریچارد ایتوا، وزیر نفت کنگو را به‌عنوان رئیس دوره‌ای نشست‌های اوپک، گابریل امباگا اوبیانگ لیما، وزیر صنعت، معدن و انرژی، رئیس علی‌البدل دوره‌ای اوپک و علاء الیاسری، نماینده عراق در هیئت عامل اوپک را به‌عنوان رئیس هیئت‌عامل این سازمان در سال ۲۰۲۲ برگزیدند.

۲۲۳۲۲۵

admin

پست بعدی

عکسی که بازیگر «بچه مهندس» از فرامرز صدیقی منتشر کرد

پ آذر 11 , 1400
شیوا خسرومهر بازیگر سریال «بچه مهندس» تصویری از بوسه رضا رضوی بر گونه فرامرز صدیقی منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فرامرز صدیقی با عکسی که پرویز پرستویی منتشر کرد، چند روزی است که در صدر اخبار است. عکس‌های او در فضای مجازی منتشر می‌شود و بازتاب‌های فراوانی داشته است. […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000