واکنش فرمانده کل ارتش به تقریظ رهبری بر گزارش ناوگروه ۷۵

واکنش فرمانده کل ارتش به تقریظ رهبری بر گزارش ناوگروه ۷۵

فارس نوشت: فرمانده کل ارتش تاکید بر اینکه ما همواره ارتقای توان و آمادگی رزمی را برای حفظ و ارتقای عزت کشور و ملت بزرگ ایران اسلامی در دستور کار داریم، افزود: محبت پدرانه فرماندهی معظم کل قوا، موجب دلگرمی بیش از پیش آحاد فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه دریادلان خدوم نیروی دریایی ارتش خواهد شد.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تشکر از ابراز لطف فرماندهی معظم کل قوا و تقریظ محبت آمیز معظم‌له بر گزارش عملکرد ناوگروه 75 در اقیانوس اطلس، گفت: تقریظ ارزشمند مقام معظم رهبری حاوی نکات ارزشمندی است که فرمودند: «این اقدام شایسته، به نداجا، به ارتش و به کشور عزت بخشید»، البته در ادامه بر افزایش آمادگی‌های حرفه‌ای و فنی و علمی تاکید فرموده‌اند که مسئولیت ما در نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی ایران، صنایع دفاع و… را سنگین‌تر از گذشته می کند.

وی با تاکید بر اینکه ما همواره ارتقای توان و آمادگی رزمی را برای حفظ و ارتقای عزت کشور و ملت بزرگ ایران اسلامی در دستور کار داریم، افزود: محبت پدرانه فرماندهی معظم کل قوا، موجب دلگرمی بیش از پیش آحاد فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه دریادلان خدوم نیروی دریایی ارتش خواهد شد و آمادگی‌های ارتش ولایت‌مدار برای انجام ماموریت‌ها محوله را بیش از پیش افزایش خواهد داد.

واکنش فرمانده کل ارتش به تقریظ رهبری بر گزارش ناوگروه ۷۵

فرمانده کل ارتش در ادامه اضافه کرد: اجرای موفقیت آمیز ماموریت تاریخی ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آب‌های آزاد و بین‌المللی، حاصل برنامه‌ریزی‌های دقیق چند ساله و عقبه‌ای درخشان و حساب شده بود که در نهایت منجر به حضور غرورآفرین و مقتدرانه این ناوگروه در اقیانوس اطلس آن هم در شرایط دشوار جوی شد که با وجود تهدیدها و تحریم‌ها کارکنان غیور این ناوگروه پس از طی بیش از چهار ماه دریانوردی اطلاعاتی، عملیاتی و آموزشی با افتخار به میهن بازگشتند.

امیر سرلشکر موسوی با تشریح زوایای مختلف و مهم مأموریت ناوگروه 75 ارتش تاکید کرد: اهمیت و بزرگی این ماموریت که بذل عنایت و محبت فرماندهی معظم کل قوا نیز بیانگر آن است، ایجاب می‌کند که با اهتمام متولیان دلسوز فرهنگی کشور، روز 12 خرداد به عنوان «روز ورود ناوگروه نیروی دریایی ارتش به اقیانوس اطلس» در تقویم ملی ثبت شود و این اقدام موجب تثبیت و ماندگاری حرکت و مأموریت عظیم ناوگروه 75 ارتش در تاریخ کشور شود.

وی تاکید کرد: نسل‌های آینده با این روز خیلی کار خواهند داشت، چرا که یک مبدأ به شمار می‌رود و می‌تواند به عنوان الگویی برای آیندگان و نیروهای مسلح مدنظر قرار بگیرد.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه با تمجید از اقدام موثر رسانه‌ای و تبلیغی ناوگروه 75 خاطرنشان کرد: اگر پیگیری و برنامه ریزی‌های دقیق و حساب شده ستاد تبلیغات ناوگروه 75 و همراهی اصحاب رسانه در صدا و سیما، خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی نبود بزرگی مأموریت این ناوگروه برای مخاطبان و ملت شریف ایران اسلامی جلوه نمی‌یافت.

۲۳۲۱۹

پست بعدی

هشدار صریح نماینده مجلس به سفیر کره جنوبی در تهران/ زودتر منابع ارزی ایران را آزاد کنید

د نوامبر 29 , 2021
تسنیم نوشت: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت که مسدود شدن منابع ارزی ایران در کره جنوبی، خلاف حقوق تجارت بین‌الملل است. یون کانگ هیان سفیر کره جنوبی در تهران امروز (دوشنبه 8 آذرماه) با حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد. سلیمی در ابتدای […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000