اظهارات مهم سردار جلالی درباره اختلال در جایگاه‌های سوخت

اظهارات مهم سردار جلالی درباره اختلال در جایگاه‌های سوخت

فرمانده پدافند غیر عامل کشور گفت: متاسفانه در حادثه دیروز از محلی آسیب خوردیم که قبلا آن را اعلام کرده بودیم و نامه کتبی ارسال شد که اشکالات موجود را مشخص کرده بود.

به گزارش خبرانلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار جلالی در جمع خبرنگاران در خصوص اختلال ایجاد شده در جایگاه‌های سوخت تاکید کرد: با تقسیم کار، سامانه سوخت را در سال گذشته و امسال ارزیابی کردیم و اشکالات را به صورت کتبی ابلاغ و پیگیری کردیم، اما دولت گذشته یک سهل انگاری جدی در حوزه امنیت سایبری و ناهماهنگی اجرایی در زمینه‌های مختلف داشت و نکاتی که در این زمینه تذکر داده می‌شد را اجرا نکردند.

فرمانده پدافند غیر عامل کشور افزود: متاسفانه در حادثه دیروز از محلی آسیب خوردیم که قبلا آن را اعلام کرده بودیم و نامه کتبی ارسال شد که اشکالات موجود را مشخص کرده بود.

او ادامه داد: بعد از اتمام بررسی ها، نتایج گزارش نهایی را برای معرفی کسانی که ترک فعل کرده اند و یا اقدامات لازم را انجام نداده اند به مراجع قضایی ارسال خواهیم کرد.

2323

admin

پست بعدی

خرابکاری‌ سایبری در سیستم سوخت کشور به طرح صیانت چه ارتباطی دارد؟

چ آبان 5 , 1400
انتخاب نوشت: ویس‌کرمی در پاسخ به این پرسش که باتوجه به اینکه خرابکاری‌ سایبری اخیر درحالی رخ داده که سیستم سوخت رسانی یک شبکه اختصاصی است و به اینترنت ارتباطی ندارد، آیا این نشان دهنده این نیست که طرح صیانت اساسا بی مورد است گفت: «این ادعا مثل این است […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000