مرز مهران میزبان مسیر برگشت زائران اربعین حسینی

مرز مهران میزبان مسیر برگشت زائران اربعین حسینی

ایسنا نوشت: فرمانده مرزبانی ناجا اظهار کرد: در پایانه مرزی مهران، مقدمات برای بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور فراهم است.

سردار گودرزی بااشاره به حضور خود در نقطه صفر مرزی مهران، گفت: تعدادی از زائران از عراق در حال بازگشت به کشور هستند و ما با مرزبانی کشور عراق هماهنگ کرده ایم که بازگشت زائران ایرانی تسهیل شود و مقدمات برای بازگشت زائران فراهم است.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی خودرو، اتوبوس و وسیله نقلیه برای انتقال زائران در پایانه های مرزی مهران قرار داده شده است، خاطر نشان کرد: در این مدت کشور عراق همکاری خوبی با ما داشته و در مقاطعی این زمینه را فراهم کردند که تعدادی از زائران از مرزهای شلمچه و مهران وارد عراق شوند.

گودرزی افزود: در حال حاضر جاده عراق به سمت ایران به خاطر بازگشت زائران شلوغ است و دوستان ما در استان ایلام نیز زحمات زیادی کشیده است که شرایط برای بازگشت زائران تسهیل شود.

این مقام مسوول در ناجا با بیان اینکه دوستان ما در مرزبانی در حال حراست از مرزهای کشور هستند، خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته هیچ کدام از همکاران ما استراحت نکرده اند و در حال تسهیل امور جهت ارائه خدمات به زائران هستند.

۴۷۲۳۳

admin

پست بعدی

ببینید | صوت شنیده نشده از حاج قاسم: ما به مردم قول دادیم ببریم‌شان کربلا

د مهر 5 , 1400
صوت منتشر شده ای از شهید حاج قاسم سلیمانی که می فرمایند: ما به مردم قول دادیم ببریمشان کربلا؛ این شعار نیست ولو اینکه با دادن خونمان باشد را بشنوید. دریافت 6 MB 264 256

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000