انجمن موسیقی ایران، آلبوم هنرمندان را می‌خرد

انجمن موسیقی ایران، آلبوم هنرمندان را می‌خرد

انجمن موسیقی ایران طی فراخوانی اعلام کرد با هدف حمایت از تولیدکنندگان آلبوم، اقدام به خرید محصولات هنری از تمامی ناشران موسیقی ایران می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انجمن موسیقی ایران نحوه شرکت در طرح حمایت سالیانه از آثار موسیقی ناشران ایران را اعلام کرد.

بر این اساس تمامی ناشران حوزه موسیقی می‌توانند با ارسال لیست پیشنهادی خود به انجمن موسیقی ایران در این طرح شرکت کنند و تمامی آثار منتشرشده در حوزه‌های موسیقی کلاسیک ایرانی، کلاسیک غربی، نواحی و تلفیقی می‌توانند برای حمایت در لیست پیشنهادی ناشران قرار گیرند.

قیمت خریداری‌شده هر اثر توسط انجمن موسیقی ایران، بر مبنای عرف پخش آثار موسیقی، با ۳۰ % تخفیف از قیمت فروش قطعی هر اثر در فروشگاه‌های عرضه محصولات فرهنگی خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۰۶۰۸۰ -۰۲۱ داخلی ۱ در وقت اداری تماس حاصل کنند.

۵۷۲۵۹

admin

پست بعدی

۱۲ دلیل که هر روز زنجبیل بخورید!

د آگوست 9 , 2021
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: زنجبیل فواید زیادی برای سلامتی دارد و در بهبود مشکلات گوارشی و درمان میگرن موثر است. زنجبیل سرشار از ویتامین C است، حتی جریان خون را بهبود می‌بخشد و برای تسکین سردرد بسیار عالی است. با مصرف این ماده غذایی می‌توانید جریان خون را در بدن‌تان […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000