کشمکش‌های ترامپ و پلوسی همچنان ادامه دارد

سیاسی/ بین الملل 5fe30df38618f_5fe30df386191 در شرایطی که دونالد ترامپ هنوز هم معتقد است که غیرمنصفانه به جو بایدن باخته است، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ظاهرا پیشنهادهایی دارد که اطمینان حاصل کند ترامپ به نوعی کاخ سفید را ترک خواهد کرد.

در شرایطی که نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و دیگر رهبران کنگره روی لایحه کمکی کرونا و بسته‌ای برای تامین هزینه‌های دولت آمریکا بحث می‌کردند، این دموکرات اهل کالیفرنیا به تیمش گفت که بی‌صبرانه منتظر پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ است.

براساس گزارش پولیتیکو، پلوسی به تیم خودش گفته است: ساعات را لحظه شماری می‌کنم تا او برود. قصد دارم از موها، دست‌های کوچک و پاهای او بگیرم و او را از آنجا بیرون بکشم!

سخنگوی نانسی پلوسی در رابطه با این گزارش اظهارنظر نکرده است.

قانونگذاران آمریکایی شامگاه دوشنبه بسته کمکی ۹۰۰ میلیارد دلاری مرتبط با کرونا را به تصویب رساندند و سه‌شنبه آن را برای تایید نزد ترامپ فرستادند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

لیلا زارع همبازی علی مصفا شد

چ دسامبر 23 , 2020
لیلا زارع به عنوان بازیگر نقش اول زن فیلم سینمایی «لاک‌پشت و حلزون» به کارگردانی رضا حماسی با این پروژه همراه شد. لیلا زارع در فیلم سینمایی «لاک‌پشت و حلزون» به کارگردانی رضا حماسی و تهیه‌کنندگی مشترک شهرام گیل‌آبادی و هوشنگ نورالهی که بر اساس فیلمنامه‌ای از محسن رضایی ساخته […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000