چین ترور دانشمند ایرانی را محکوم کرد/ از این ترور شوکه شدیم

سیاسی/ بین الملل 5fc4b34e6a242_5fc4b34e6a244 سخنگوی وزارت خارجه چین در کنفرانس خبری خود، ترور دانشمند ایرانی را محکوم کرد.

هوا چونینگ در کنفرانس خبری امروز (دوشنبه) خود ترور محسن فخری زاده، دانشمند ایرانی را محکوم کرد و آن را یک اقدام مجرمانه خواند.

وی در کنفرانس خبری خود گفت: چین از ترور این دانشمند ایرانی شوکه شده است. ما چنین رفتار مجرمانه و خشنی را محکوم کرده و امدیواریم تحقیقات درباره این واقعه انجام شود.

بعدازظهر روز جمعه عناصر تروریست مسلح خودروی حامل محسن فخری‌زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار دادند.

در جریان درگیری تیم حفاظت وی با تروریست‌ها، آقای محسن فخری‌زاده به‌شدت مجروح شد و به بیمارستان منتقل گردید اما تلاش تیم پزشکی برای احیای ایشان موفق نبود و این دانشمند ایرانی پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

یک ماسک بهتر است یا 2 ماسک؟

د نوامبر 30 , 2020
برخی افراد به منظور کاهش هرچه بیشتر احتمال ابتلا به کووید ۱۹ به جای یک ماسک، از 2 ماسک استفاده می‌کنند اگر شما از ماسک N95 یا ماسک‌های جراحی واقعی و سه ‌لایه استفاده کنید، قرار دادن یک لایه دیگر احتمالا چندان مفید نیست. این ماسک‌ها با مواد بهداشتی و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000