محدودیت‌هایی کرونایی در تهران چگونه اعمال می‌شوند؟

5fb7b10ea3ac3_2020-11-20_15-35

فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: به دلیل شرایط ویژه، تفکیک مناطق قرمز و زرد در تهران سخت است.

علیرضا زالی با اشاره به اعمال محدودیت ها و تعطیلی دوهفته ای براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا تعطیلی دو هفته ای از فردا اول آذر آغاز می شود و با توجه به اینکه تهران از نظر میزان ابتلا، مرگ و میر و بستری ها در زمره مناطق قرمز و بحرانی است، این محدودیت ها در تهران نیز اعمال خواهد شد.

او ادامه داد: بر اساس ابلاغیه ستاد ملی کرونا به جز مشاغل خدماتی مانند گروه های بهداشت و درمان، آتش نشانی و مشاغلی که تامین کننده مایحتاج اصلی مردم هستد سایر شغل ها به مدت دو هفته تعطیل خواهند بود که تمدید، تشدید یا ملغی کردن این محدودیت ها بستگی به گزارش کارشناسان بر اساس شاخص های تعربف شده توسط ستاد ملی کرونا دارد.

فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران بیان کرد: شرایط تهران متفاوت با سایر استان های کشور است. روزانه یک جمعیت شناور برای کار وارد تهران شده و در آخر وقت به شهرستان محل سکونت خود بازمی‌گردند که همین مسئله موجب می‌شود تا در صورت ناقل بودن باعث انتشار بیماری کرونا شوند؛ بنابراین نمی توان گفت که منطقه ای از استان تهران قرمز و نقطه ای دیگر در وضعیت زرد قرار دارد.

زالی گفت: رفت و آمدهای افراد به تهران جهت کار یا سکونت باعث شده تا تفکیک مناطق از نظر وضعیت قرمز و زرد سخت باشد، اما مسئله محدودیت های رفت و آمد بین شهرستان های استان تهران بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا بوده که به طور رسمی اعمال می شود.

badoorbin
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

ترامپ همانطور باخت که در ۲۰۱۶ برده بود: ۳۰۶ به ۲۳۲

ج آبان 30 , 1399
سیاسی/ بین الملل با پایان بازشماری آرای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ایالت محل مناقشه جورجیا و نهایی شدن تقریباً قطعی نتیجه انتخابات در سال ۲۰۲۰ می‌توان گفت دونالد ترامپ همانگونه باخته که در سال ۲۰۱۶ پیروز شده بود. با نهایی شدن شمارش آرا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000