منابع بیمه سلامت باید درست هزینه شود/توجه به هزینه های کمرشکن

منابع بیمه سلامت باید درست هزینه شود/توجه به هزینه های کمرشکن

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: رسیدگی به هزینه های کمرشکن مردم در این دوره سخت اقتصادی از موضوعاتی است که نسبت به آن باید توجه ویژه داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد مهدی ناصحی، افزود: سازمان بیمه سلامت از جمله جایگاه‌های مهم و اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در ارائه خدمت به مردم به عنوان پشتیبان امر سلامت حضور دارد تا در نهایت بتواند پرداخت از جیب مردم را کاهش دهد.

وی بر موضوع عدالت و ساماندهی توزیع منابع سلامت و امور مربوط به پیشگیری و درمان اشاره و بیان کرد: باید بتوانیم در حوزه عدالت در سلامت، تأمین منابع و پشتیبانی از مردم به خصوص اقشار کم درآمد، مشکلات و مسائل موجود را با همکاری هر چه بیشتر برطرف کنیم.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از برنامه ریزی برای ارتقا انگیزه و نشاط بیش از پیش در سازمان نیز سخن گفت و افزود: تمام فعالیت‌های سازمان به طور دقیق رصد می‌شود لذا مسئولیت و تکلیف ماست که اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهیم و به راحتی از مسائل عبور کنیم.

ناصحی ادامه داد: لازم است منابعی که در اختیار داریم را درست هزینه کرده و منابع پایداری برای سازمان ایجاد کنیم و تکریم ارباب رجوع و ایجاد انگیزه برای کارکنان را از اولویت‌های اصلی سازمان قرار دهیم.

وی، موضوعاتی که از نظر بیمه‌ای و رسیدگی به امور مردم به خصوص در زمینه پیشگیری و آموزش همگانی و سطح یک در اولویت است را نیازمند ساماندهی دانست و با اشاره به اینکه توجه به این موضوع در نهایت کاهش هزینه‌های سازمان را در پی خواهد داشت، گفت: این پتانسیل در مجموعه‌های علمی و اجرایی ما وجود دارد و می‌توانیم با افزایش سواد سلامت مردم، در این حوزه گام‌های مؤثر برداریم.

ناصحی در پایان خاطر نشان کرد: بحث نظام ارجاع و پزشک خانواده را همگام با وزارت بهداشت در سطح یک اجرا می‌کنیم و در ساماندهی نظام ارجاع سطح ٢ و ٣ نیز در دستور کارمان قرار دارد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : مهر

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

تأیید برتری بایدن بر ترامپ در جورجیا

ج آبان 30 , 1399
سیاسی/ بین الملل بازشماری آرای ایالت جورجیا هم به برتری نامزد حزب دموکرات انجامید. سی‌ان‌ان در خبری فوری به نقل از مقام‌های انتخاباتی ایالت جورجیا اعلام کرد بازشماری آرای این ایالت نشان داد جو بایدن توانسته است رقیب انتخاباتی‌اش دونالد ترامپ را شکست دهد. برد رافنسپرگر، بلندپایه‌ترین مقام انتخاباتی ایالت […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000