جولیانی دموکرات‌ها را به دزدیدن انتخابات متهم کرد

سیاسی/ بین الملل 5fb6c0c7cac3c_5fb6c0c7cac3e وکیل شخصی رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی ضمن رد نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور، حزب دموکرات را به دزدیدن این انتخابات متهم کرد.

جولیانی در صحبت‌های خود ضمن مطرح کردن این ادعا که دموکرات‌ها در انتخابات تقلب کرده‌اند گفت: «ما نمی‌توانیم اجازه دهیم این حقه‌بازها (دموکرات‌ها) انتخابات را از مردم آمریکا بدزدند.»

وی در ادامه با اشاره به اینکه اقدام دموکرات‌ها در این خصوص «شرم آور» است، گفت: مردم آمریکا «جو بایدن» را به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب نکردند بلکه دونالد ترامپ را انتخاب کردند.

وکیل ترامپ با طرح این ادعا که جو بایدن با شمارش آرای غیرقانونی و جعلی در انتخابات پیش افتاده است، گفت: «به ما فرصت دهید این موضوع را در دادگاه ثابت کنیم و ما این کار را انجام خواهیم داد.»

جولیانی همچنین گفت: «ما شهادت‌نامه‌هایی در اختیار داریم که می‌گویند مسئولان اداره پست از کارکنانشان خواسته‌اند تاریخ برگه‌های رأی پستی را تغییر دهند.»

وی افزود: «ما در این پرونده، وکلایمان را از دست دادیم چون آنها تهدید شده و مورد آزار قرار گرفته بودند و اجازه بازرسی از برگه‌های رأی که به صورت پستی ارسال شده بودند، داده نشد چون این برگه‌ها به نفع بایدن جعل شدند.»

وکیل ترامپ افزود: «در ایالت‌هایی که کانون آرای جمهوری‌خواهان محسوب می‌شوند به رأی‌دهندگان اجازه تصحیح اشتباهاتشان داده نشده است.»

ستاد انتخاباتی و هم‌پیمانان ترامپ به دنبال اعلام پیروزی «جو بایدن» در انتخابات ریاست‌جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ماه)، شکایاتی را با هدف به تعویق انداختن تأیید نهایی بایدن بعنوان رئیس‌جمهور جدید آمریکا و ارائه شواهدی برای اثبات تقلب در شمارش آراء انتخاباتی مطرح کردند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

دکوراسیون بنفشه آفریقایی و دلتنگیِ جمعی برای خانه روستایی

ج آبان 30 , 1399
به سراغ فیلم بنفشه آفریقایی رفته‌ایم. اگر به دنبال دیدن و تجربه کردن لحظاتی آرام و لطیف هستید، حتماً از دیدن طراحی صحنه و دکوراسیون منزل در این فیلم لذت می‌برید. ما آدم‌ها مشتاق دیدن داستان‌هایی هستیم که در آن خیر بر شر، خوبی بر بدی یا روشنایی بر تاریکی […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000