ستاد ترامپ از پیگیری شکایت در ایالت میشیگان منصرف شد

سیاسی/ بین الملل 5fb6b9ceae248_5fb6b9ceae24b وکیل رییس جمهوری آمریکا پنجشنبه شب اعلام کرد که کمپین ترامپ شکایت انتخاباتی خود در میشیگان را پس گرفته است.

رودی جولیانی دلیل عقب نشینی از شکایت کمپین بازشماری آرای ترامپ در ایالت میشیگان را به خاطر خودداری هیئت آرا برای تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد.

دیوید فینک وکیل شهر دیترویت با رد ادعای وکیل ترامپ گفت: آنها به این دلیل از ادامه پیگیری شکایت خود منصرف شدند که به خوبی می‌دانستند در پایان این پرونده بازنده خواهند شد.

سه هفته از پایان انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا می‌گذرد و به رغم پیروزی قطعی جو بایدن نامزد دموکراتها در انتخابات، کمپین ترامپ با پیگیری برخی شکایات خواهان بازشماری آرا و تغییر آرا در ایالت‌های مهم به نفع خود است.

ترامپ با نادیده گرفتن نتایج رسمی انتخابات در این مدت بارها در حساب توئیتری خود مدعی پیروزی در انتخابات و وجود تقلب در آرای انتخاباتی شده است، موضوعی که به کرات ادعاهای وی با محدودیت و برچسب‌های هشدارآمیز توئیتر همراه شده است.

تمامی پیام‌های توئیتری ترامپ در این زمینه با محدودیت و هشدار شبکه اجتماعی توئیتر مواجه شد که به مخاطب یادآوری می‌کند «این ادعاها دروغ و ستیزه جویانه است».

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

قدردان مشاورانی هستم که به ترامپ در مورد حمله به سایت‌های ایران اخطار دادند

پ آبان 29 , 1399
سیاسی/ بین الملل معاون سیاسی وزیر خارجه دولت باراک اوباما گفت: آقای ظریف در مذاکره‌ خیلی باهوش است و تلاش خواهد کرد که ایران را در قویترین موقعیتی که می‌تواند قرار دهد، البته اگر که رهبر و رییس جمهور بگویند که می‌خواهند اتفاقی رخ دهد. وندی شرمن در گفت و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000