خودکشی سرکنسول فرانسه در مغرب

سیاسی/ بین الملل 5fb6873d2446a_5fb6873d2446d منابع مغربی خبر دادند که سرکنسول فرانسه در محل اقامت خود خودکشی کرده و پلیس مغرب در حال بررسی حادثه است.

منابع خبری در پادشاهی مغرب، امروز (پنجشنبه)، خبر دادند که «دنیس فرانسوا» سرکنسول پنجاه و پنج ساله فرانسه در شهر «طنجه» (شمال مغرب) خودکشی کرده است.

وبگاه خبری «طنجه 24» گزارش کرد که صبح امروز پنجشنبه، جسد دنیس فرانسوا داخل کنسولگری فرانسه در شهر طنجه کشف شد. همین امر سبب آماده‌باش امنیتی در کنسولگری شد. اطلاعات اولیه اشاره به خودکشی می‌کند. او را در حالی پیدا کردند که خود را در مقر اقامتش حلق‌آویز کرده بود.

روزنامه فرامنطقه‌ای «القدس العربی» به نقل از آناتولی نیز گزارش داد، یک مقام مغربی که خواست نامش فاش نشود، بدون ذکر جزئیات بیشتری در این ارتباط خبر داد: «سرکنسول فرانسه در طنجه اقدام به خودکشی کرده است».

منابع مغربی گزارش دادند که دنیس فرانسوا که تنها دو ماه است به عنوان سرکنسول فرانسه در مغرب انتخاب شده است، با یک طناب خود را صبح امروز در خانه‌اش دار زده است.

پایگاه «Le۳۶۰» در این خصوص نوشت که وی پس از آنکه به عنوان دیپلمات در نیمه ماه گذشته انتخاب شد، خواستار معافیت از مأموریتش شده بود.

طبق این گزارش، نیروهای امنیتی در اطراف کنسولگری فرانسه به حال آماده‌باش درآمده‌اند.

پایگاه خبری «العربی الجدید» نیز در این ارتباط خبر داد که مقام‌های مغربی در حال بررسی صحت این موضوع هستند؛ با این حال، هیچ اطلاعاتی تا به این لحظه، در خصوص حادثه اعلام نکرده‌اند.

این در حالی است که مقام‌های فرانسوی نیز به‌منظور پی‌بردن به علت مرگ تحقیقات فوری را آغاز کرده‌اند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

چالش درباره وضعیت ادبیات کودک

پ آبان 29 , 1399
علی‌اصغر سیدآبادی می‌گوید در ادبیات کودک نباید بدبین بود، اما حسین شیخ‌الاسلامی با اعتقاد به ضرورت تحول در ادبیات کودک، می‌گوید ادبیات کودک راه را پرت رفته و به صورت کامل در توهم است. به گزارش خبر فوری به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، علی‌اصغر سیدآبادی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000