«هیس، پسرها گریه نمی‌کنند» آذر کلید می‌خورد

5fa0fe33bc551_5fa0fe33bc552 کارگردان فیلم «هیس، دخترها فریاد نمی‌زنند»، از آغاز فیلمبرداری «هیس، پسرها گریه نمی‌کنند» در آذر ماه سال جاری خبر داد.

پوران درخشنده با اشاره به تولید فیلم سینمایی «هیس، پسرها گریه نمی‌کنند» گفت: در حال حاضر این پروژه در مرحله پیش تولید قرار دارد و گروه تولید آرام آرام به جلوی می‌رود.

وی بیان کرد: مدتی پیش برای انتخاب برخی از نقش‌ها در «هیس، پسرها گریه نمی‌کنند» فراخوانی را منتشر کردیم که از بین آنها تعدادی را انتخاب کرده که به زودی اسامی آنها اعلام می‌شود.

این کارگردان سینما تأکید کرد: در شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا باید دید که چه دستورالعمل‌هایی برای ادامه فعالیت در سینما اعلام می‌شود تا ما بدانیم چه کاری باید انجام دهیم.

وی توضیح داد: در برنامه ما این است که این پروژه را در آذرماه جلوی دوربین ببریم اما باید دید که شرایط ما را چگونه هدایت می‌کند.

کارگردان فیلم سینمایی «هیس، دخترها فریاد نمی‌زنند» بیان کرد: علاوه بر کسانی که از طریق فراخوان برای بازی در «هیس، پسرها گریه نمی‌کنند» انتخاب شده‌اند، با تعدادی از بازیگران حرفه‌ای نیز صحبت کرده‌ایم که هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم.

درخشنده افزود: گفتگوهایی در این زمینه شده است که به محض قطعی شدن اسامی بازیگران اعلام می‌شود، البته این را هم باید مدنظر داشته باشیم که در حال حاضر نزدیک به ۱۸ سریال شبکه نمایش خانگی در حال تولید است و اکثر بازیگران را در اختیار گرفته‌اند که این مساله به سینما لطمه می‌زند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

دولت پشت مردم را در بورس خالی کرد/ بازار سرمایه دست بانک‌های ورشکسته را گرفت

س نوامبر 3 , 2020
عضو ناظر شورای‌عالی بورس گفت: بانک‌های زیرمجموعه وزارت اقتصاد درآمد قابل‌توجهی از بازارسرمایه کسب کرده‌انداماآیا به‌میزان کافی ازبازار حمایت کرده‌اند؟ در دامه گفت‌وگویی با محسن علیزاده، عضو شورای‌عالی بورس انجام شده است که بخش‌های مهم آن در ادامه می‌آید. – رشدی که در تیر ماه داشتیم مثل این بود که […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000