رهبر کره شمالی معشوقه قدیمی و خواننده خود را جایگزین خواهر و همسرش کرده است

طنز‌و‌سرگرمی/ گوناگون 5fa02c2d4bf3f_2020-11-02_19-26 همسر رهبر کره شمالی نزدیک به یک سال است که در انظار عمومی ظاهر نشده و به نظر می رسد که معشوقه سابق کیم جونگ اون جای او را گرفته است.

ری سول جو، همسر کیم جونگ اون دیکتاتور کره شمالی اکنون نزدیک به یک سال است که در انظار عمومی ظاهر نشده و به نظر می رسد که معشوقه سابق کیم جوان که یک ستاره موسیقی پاپ است جای او را گرفته است. به نظر می رسد هیون سونگ وول ۴۳ ساله که سابقاً خواننده بوده، توانسته حتی خواهر جاه طلب و قدرتمند کیم جونگ اون را کنار زده و نزدیک ترین فرد به رهبر کره شمالی باشد. کارشناسان بر این باورند که این تغییر آرایش قدرت در کره شمالی نشانه درگیری شدید برای قدرت در خاندان کیم است.

به نظر می رسد هیون سونگ وول 43 ساله که خواننده است، توانسته حتی خواهر جاه طلب و قدرتمند کیم جونگ اون را کنار زده و نزدیک ترین فرد به رهبر کره شمالی باشد.

هیون سونگ وول

به نظر می رسد که کیم یو جونگ ، خواهر کوچک تر رهبر کره شمالی که در سال های اخیر بیش از پیش در انظار عمومی ظاهر شده، نقش دستیار و مشاور اصلی او را ایفا کرده و در سفرهای مهم همراه وی بود به خاطر جاه طلبی هایش برای داشتن جایگاه دوم قدرت در کره شمالی پس از برادرش، با خشم و غضب وی مواجه شده است. آنطور که کارشناسان ادعا می کنند، هیون سونگ وول ظاهراً بسیاری از وظایفی که معمولاً توسط کیم یو جونگ ۳۲ ساله و ری سول جو ۳۱ ساله انجام می شد را بر عهده گرفته است. این در حالی است که هفته گذشته شایع شده بود ری سول جو به خاطر بیماری از انظار عمومی پنهان شده است.

به نظر می رسد هیون سونگ وول 43 ساله که خواننده است، توانسته حتی خواهر جاه طلب و قدرتمند کیم جونگ اون را کنار زده و نزدیک ترین فرد به رهبر کره شمالی باشد.

کیم جونگ اون در کنار همسرش ری سول جو

دوستی دوباره کیم جونگ اون با هیون سونگ وول معشوقه قدیمی اش به این معناست که شاید وی به دنبال تجدید فراش باشد و به همین خاطر ری سول جو به اجبار از انظار عمومی پنهان شده و در واقع کنار گذاشته شده است. گفته می شود که سونگ وول چندین سال قبل رابطه عاشقانه ای با رهبر کنونی کره شمالی داشته است. وانگ سون تائک، روزنامه نگار اهل کره جنوبی در وبسایت خبری NK News نوشته است که این تغییر قدرت می تواند نشان دهنده درگیری با خواهر بیرحم خود باشد یا اینکه کیم بیش از پیش مستقل شده است. تا چندی پیش گفته می شد که کیم در موضوعات سیاسی از خواهر باهوش و کوچکتر خود مشاوره می گرفته است.

به نظر می رسد هیون سونگ وول 43 ساله که خواننده است، توانسته حتی خواهر جاه طلب و قدرتمند کیم جونگ اون را کنار زده و نزدیک ترین فرد به رهبر کره شمالی باشد.

و همچنین اگر چه از دیرباز بسیاری از کارشناسان در مورد معشوقه های متعدد اما پنهان کیم جونگ اون و حتی گروهی از بردگان جنسی که در خدمت او هستند صحبت می کردند اما شاید او با علنی کردن روابط عاشقانه خود در حال شورش کردن علیه جامعه کره شمالی است. وانگ سون تائک در این باره نوشته است: «تئوری مثبت این است که رهبر [کره شمالی] بالغ شده و بیش از قبل مستقل شده است. این بدان معنا خواهد بود که کیم یو جونگ اکنون در مسیر خود در راه رهبرسازی خود است و قویاً توسط برادرش حمایت می شود. تئوری بسیار منفی نیز این است که کیم جونگ اون از خواهرش ناامید شده، خواهری که از لحاظ عاطفی بسیار به او تکیه داشت. این موضوع بدون شک نشان دهنده تنش روانشناختی در درون خاندان کیم است».

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

تصویب طرح جدید مجلس، ایران را در چه وضعیتی قرار می‌دهد؟

د آبان 12 , 1399
سیاسی/ مجلس نمایندگان مجلسی طرحی یک فوریتی را تصویب کرده اند که بر اساس آن ایران در زمینه غنی سازی اورانیوم گام های تازه ای برخواهد داشت. آنها معتقدند که با اجرای این طرح غربی‌ها مجاب به همکاری با ایران می‌شوند. نمایندگان مجلس شورای اسلامی به طرحی رای داده اند […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000