انهدام رادارهای زمینی توسط سوخو-۲۴/ رزم جنگنده‌های F-۱۴ و میگ ۲۹

سیاسی/ دفاعی 5fa008003cfcc_2020-11-02_16-52 سخنگوی نهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت گفت: جنگنده بمب افکن های راهبردی سوخو ۲۴ با استفاده از اصل غافلگیری، رادارهای زمینی دشمن را مورد هدف قرار داده و با موفقیت منهدم کردند.

امیر سرتیپ دوم خلبان فرهاد گودرزی گفت: بمب افکن‌های راهبردی سوخو ۲۴ با حمل انواع موشک‌های بهینه شده و نقطه زن نیم تنی ساخت داخل که توسط متخصصان نیروی هوایی ارتش آماده بهره برداری شده است، اهداف زمینی اعم از رادارهای زمینی دشمن فرضی را با موفقیت منهدم کردند.

وی افزود: در این مرحله همچنین جنگنده‌های اف -۱۴ و میگ -۲۹ با انجام عملیات رزم هوایی شرایط درگیری در صحنه واقعی نبرد را با موفقیت به اجرا گذاشتند.

امیر سرتیپ دوم گودرزی با بیان اینکه نهمین رزمایش اقتدار فداییان حریم ولایت بر اساس صحنه واقعی جنگ انجام می‌شود، گفت: ناظران و داوران ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران و قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) در همه مراحل انجام این رزمایش حضور داشته و به ارزیابی اقدامات، دستاوردها و نتایج آن خواهند پرداخت.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

کدام روسای جمهور آمریکا ۴ ساله شدند؟ / ترامپ، شاید یازدهمین عضو باشگاه ۴ساله‌های کاخ‌سفید

د آبان 12 , 1399
سیاسی/ بین الملل تنها یک روز به برگزاری انتخابات سرنوشت‌ساز آمریکا باقی است. فردا اگر ترامپ چنانکه نظرسنجی‌ها می‌گوید، شکست بخورد، یازدهمین رئیس‌جمهوری در تاریخ ایالات متحده خواهد بود که قدرت کامل کردن دو دوره ریاست‌جمهوری را نداشته است. منصب ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۱۷۸۹ تاسیس شد و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000