بازیگر آمریکایی براثر شلیک گلوله کشته شد/ مرگ در تگزاس

5f9ffe9438a0e_2020-11-02_16-11 ادی هاسل بازیگر آمریکایی که بیش از همه برای بازی در فیلم «همه بچه‌ها خوبند» شناخته می‌شد، بر اثر شلیک گلوله در تگزاس جان باخت.

ادی هاسل بازیگر فیلم «همه بچه‌ها خوبند» و برنامه تلویزیونی ان‌بی‌سی «سطح» در ۳۰ سالگی بر اثر شلیک گلوله جان باخت.

به گفته مدیر برنامه‌های وی او روز یکشبنه صبح در جایی که به نظر می‌رسد باید محل رقابت‌های اتومبیل‌رانی باشد درگذشت. گرچه این حادثه در دست بررسی است هنوز روشن نیست این جنایت در کجای تگزاس رخ داده است.

هاسل متولد سال ۱۹۹۰ در تگزاس بود. وی چندین نقش کوچک در دهه ۲۰۰۰ و ۲۰۱۰ ایفا کرد که مهمترین آنها بازی در نقش «کلی» در فیلم «همه بچه‌ها خوبند» در سال ۲۰۱۰ بود که جولین مور و مارک روفالو بازیگران اصلی‌اش بودند. این فیلم نامزدی اسکار ۲۰۱۱ را کسب کرد.

وی همچنین در نقش فیل نانس در سریال علمی تحیلی «سطح» جلوی دوربین رفت.

بازیگری در فیلم «۲۰۱۲»، «شجره‌نامه»، «خانه شن»، «تعطیلات آخر هفته خانوادگی» و فیلم «جابز» از دیگر فیلم‌های کارنامه وی هستند. فیلم «شهر بمب» در سال ۲۰۱۷ موفق به کسب جایزه بهترین فیلم سال از سوی مخاطبان در جشنواره فیلم دالاس شد. جدیدترین نقش‌آفرینی وی در فیلم «اوه لوسی!» سال ۲۰۱۷ در نقش یک نویسنده بود.

وی بارها در شوهای تلویزیونی ظاهر شده بود که شوی آرون سورکین و جیمی کیمل از جمله آنها بودند.

به جز بازیگری او یک موج‌سوار هم بود و در اسکیت بورد هم مهارت داشت و در مصاحبه‌ای گفته بود: تا وقتی در تگزاس بودم روی اسب بودم و وقتی به لس‌آنجس رفتم روی اسکیت بودم. همه بدل‌کاری‌های فیلم‌هایم را هم خودم کردم.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

نکاتی درباره فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت در نانوایی

د آبان 12 , 1399
همزمان با شیوع کرونا در کشور ، برخی فعالیت‌ها مانند پخت نان، کیک و… در خانه‌ها رواج یافت؛ موضوعی که با طولانی شدن روند کرونا، کمرنگ‌تر شد و بازهم خانواده‌ها نان خود را از نانوایی‌ها تهیه کردند. بنابر اعلام وزارت بهداشت، نکات زیر هنگام مراجعه به نانوایی‌ها باید رعایت شود: […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000