تاثیر فیلم «مدمکس: جاده خشم» بر کارگردان برنده اسکار

5f9ed60e03361_5f9ed60e03364 بونگ جون هو، کارگردان فیلم سینمایی «انگل» که موفق شد سال قبل اسکار بهترین فیلم را به‌دست بیاورد، از الهامش از فیلم «مدمکس» گفته است.

به گزارش خبر فوری به نقل از اسکرین رنت، بونگ جون هو، کارگردان فیلم «انگل» که غیر از اسکار بهترین فیلم خارجی زبان، توانست اسکار بهترین فیلم اسکار را نیز به‌دست بیاورد، در مصاحبه‌ای به‌تازگی گفته است که فیلم سینمایی «مدمکس: جاده خشم» منبع الهام او برای ساخت فیلم «انگل» بوده است. فیلمی در ژانر وحشت و آخرالزمانی که ربطی به این کمدی سیاه ندارد!

او در گفت‌وگوی خود با تونی رینز، نویسنده‌ بریتانیایی که به صورت مجازی انجام شد، بیان کرد زمانی که آن ماشین‌ها وارد طوفان شدند و موسیقی اوج گرفت، روح من نیز همراه با آن به اوج پرواز کرد و اشک از چشمان من سرازیر شد.

این کارگردان درباره ربط این منبع الهام به فیلم خودش گفت: «روند چیزی بوده است که باعث شد تا من از آن برای فیلمم الهام بگیرم. فیلم هرگز از حرکت نمی‌ایستد و توقف نمی‌کند. همه چیز در این فیلم در قالب خودش و به صورت طبیعی است و دوربین همیشه حرکت می‌کند. این برای من الهام‌بخش بود.»

بونگ جون هو در بخش دیگری از این گفت‌وگو، درباره نام شرکت «آجری دیگر» در فیلم، تاکید کرد این اسم، ارجاعی است به گروه موسیقی پینک فلوید که در دوران جوانی به آن علاقه‌مند و در باورهای سیاسی او اثرگذار بوده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

غوغای پنسیلوانیایی؛ آتش تگزاسی/ رمز پیروزی ترامپ و بایدن در روز پایانی انتخابات/ آیا رئیس جمهور قصد آشوب دارد؟

د آبان 12 , 1399
سیاسی/ بین الملل حالا بیش از هر زمان دیگری، بایدن و ترامپ به همراه طرفداران و هم‌حزبی‌هایشان روی ایالات خاکستری (Swing States) تمرکز کرده‌اند. این ایالات مناطقی هستند که به صورت سنتی نه طرفدار دموکرات‌ها هستند و نه جمهوری‌خواهان. به گزارش خبر فوری، رقابت‌های انتخاباتی آمریکا به اوج خود رسیده […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000