تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت

5f86a1d982a0a_2020-10-14_10-29

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به‌ویژه تهران و کرج خبر داد.

صادق ضیاییانبا اشاره به اینکه طی پنج روز آینده جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم است، اظهار کرد: این شرایط سبب می شود که در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه تهران و کرج با غبار صبحگاهی و افزایش غلظت آلاینده‌ها مواجه شویم.

وی ادامه داد: طی سه روز آینده در سیستان و بلوچستان، هرمزگان و شرق کرمان وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

به گفته ضیاییان دریای عمان و شرق تنگه هرمز نیز طی امروز (۲۳ مهر) به نسبت مواج است.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز گفت: آسمان تهران فردا (۲۴ مهر) صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و روز جمعه (۲۵ مهر) نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

آیا لیست املاک شهرداری محرمانه است؟

چ مهر 23 , 1399
حسن رسولی، عضو شورای شهر تهران گفت: لیست املاک شهرداری محرمانه نیست، ما نماینده‌ی مردم هستیم و حق نداریم چیزی را از مردم پنهان کنیم. «حسن رسولی» از اعضای شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی درباره‌ی محرمانه بودن لایحه‌ی تعین تکلیف املاک شهرداری پاسخ داد: هیچ لایحه محرمانه‌ای در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000