بیشتر اسرائیلی‌ها ترجیح می‌دهند ترامپ پیروز انتخابات آمریکا باشد

سیاسی/ بین الملل 5f85a38aa6c52_5f85a38aa6c54 نتایج نظرسنجی یک شبکه اسرائیلی درباره انتخابات آتی آمریکا نشان می‌دهد که حدود دو سوم شهرک‌نشین‌هایی که در این نظرسنجی شرکت کردند، امیدوارند رئیس جمهوری فعلی آمریکا پیروز انتخابات شود.

طبق نتایج نظر سنجی شبکه تلویزیونی "i۲۴news" رژیم صهیونیستی، حدود نیمی از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی نسبت به روابط آمریکا و این رژیم در صورت پیروزی جو بایدن، کاندیدای دموکرات در انتخابات آمریکا ابراز نگرانی کردند.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهند که درصد بسیار بالایی از صهیونیست‌ها اخبار و تحولات مربوط به انتخابات آمریکا را دنبال می‌کنند، به شکلی که حدود نیمی از آنها اعلام کردند که تحولات مربوط به این مساله را از نزدیک دنبال می‌کنند و نزدیک به ۴۰ درصد نیز اظهار کردند به طور کلی به این موضوع توجه دارند.

در نتایج سه پرسش مهم این نظرسنجی در ارتباط با موضعگیری شهرک‌نشین‌ها نسبت به انتخابات آمریکا، ۴۸.۱ درصد از آنها به این سوال که "میزان توجه شما به اتفاقات پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا چقدر است و تا چه میزان آنها را دنبال می‌کنید؟" پاسخ دادند "بسیار اهمیت می‌دهند"، ۳۹.۷ درصد از آنها پاسخ دادند "تا حدی اهمیت می‌دهند"، ۹ درصد پاسخ دادند "اهمیتی نمی‌دهند"، ۲.۸ درصد اعلام کردند، "اصلا اهمیت نمی‌دهند" و ۰.۳ درصد هم گزینه "نمی‌دانم" را زدند.

همچنین شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی در پاسخ به این سوال که بهترین کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا برای رژیم صهیونیستی کدام است، حدود دو سوم از آنها یعنی ۶۳.۳ درصد ترامپ را بهترین کاندیدا دانستند، در مقابل ۱۸.۸ درصد بایدن را انتخاب کردند، ۱۰.۴ درصد نیز اعلام کردند که تفاوتی میان دو نفر نمی‌بینند و هر دو برای "اسرائیل" خوب هستند، ۴.۴ درصد نیز اعلام کردند که پاسخ را نمی‌دانند و ۳.۱ درصد از آنها پاسخ دادند هیچ کدام از آنها برای "اسرائیل" خوب نیستند.

در پاسخ به این سوال که "اگر جو بایدن به عنوان رئیس جمهوری انتخاب شود، آیا روابط "اسرائیل" و آمریکا آسیب خواهد دید؟" ۵۰.۹ درصد گزینه "بله"، ۴۳.۵ درصد گزینه "هرگز" و ۵.۶ درصد نیز گزینه "نمی‌دانم" را انتخاب کردند.

در این نظرسنجی که تاریخ ششم اکتبر جاری به صورت تلفنی توسط شبکه ماهواره‌ای i۲۴NEWS انجام شد، ۵۱۹ شهروند اسرائیلی ۱۸ سال به بالا شرکت کردند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

واکنش مسعود بهنود به قصه‌بافی فرقه رجوی درباره شجریان

س مهر 22 , 1399
مسعود بهنود نویسنده و روزنامه‌نگار ایرانی به قصه بافی فرقه رجوی درباره استاد شجریان واکنش نشان داد. مسعود بهنود دیدار محمدرضا شجریان و مریم رجوی را یک جعل کثیف و ناشی از بی اعتباری و ورشکستگی مجاهدین خواند. badoorbin.comakhbarazad.comمنبع : خبرفوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000