ترامپ معترضان را «حیوان» خواند

سیاسی/ بین الملل 5f85447009270_2020-10-13_09-38 رئیس جمهور آمریکا معترضان ساکن شهر پورتلند ایالت اورگن واقع در شمال غرب این کشور را به دلیل سرنگونی دو مجسمه، «حیوان» خواند.

«دونالد ترامپ» در صفحه توئیتر خود ضمن انتقاد شدید از تظاهرات کنندگان شهر «پورتلند» ایالت اورگان واقع در شمال غرب این کشور، معترضانی را که اقدام به سرنگونی دو مجسمه «آبراهام لینکلن» و «تئودور روزولت» کرده بودند، «حیوان» توصیف کرد.

وی در صفحه توئیتر خود نوشت: این حیوانات را اکنون در داخل زندان‌ها قرار دهید…رادیکال‌های چپ گرا به غیر از سوء استفاده از احمق‌ها چیز دیگری نمی‌دانند.. آنها معترضانی جانور و احمق های هوادار جو بایدن هستند.

رئیس جمهور ایالات متحده در ادامه خواستار اجرای نظم و قانون و استفاده از اف بی آی علیه معترضان شهر پورتلند شد.

ترامپ در حالی معترضان آمریکایی ساکن پورتلند را حیوان خوانده کهاعتراضات ضد نژادپرستی و خشونت پلیس آمریکا در این شهر پورتلند بار دیگر بالا گرفته است.

تظاهرات در پورتلند بیش از چهار ماه پیش پس از قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی به دست یک پلیس سفید پوست آغاز شد و کمابیش همچنان ادامه دارد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

فتنه جنگ داخلی در لبنان/ رئیس حزب «القوات اللبنانیه»: ۱۵ هزار نیرو دارم و آماده مقابله با حزب‌الله هستم

س مهر 22 , 1399
سیاسی/ سیاست داخلی رئیس حزب «القوات اللبنانیه» در جمعی خصوصی بر ادامه مقابله با جنبش حزب‌الله تا آخر خط سخن گفته و تعداد نیروهای خود را به رخ کشیده است. «ولید جنبلاط» رئیس حزب «التقدمی الاشتراکی» لبنان (سوسیالیست ترقی خواه) در بخشی از گفت‌وگوی دیروز (دوشنبه) خود با شبکه «الجدید» […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000