ادامه غارت نفت سوریه توسط آمریکا

سیاسی/ بین الملل 5f82ba41b6a6b_5f82ba41b6a6e نظامیان آمریکایی یک کاروان حامل نفت را که از الحسکه سوریه سرقت کرده بودند، به خاک عراق منتقل کردند.

منابع محلی اعلام کردند که نیروهای آمریکایی در ادامه جنایت‌های خود در سوریه ۲۰ تانکر حامل نفت‌ سرقت شده از چاه‌های نفتی این کشور در منطقه "الجزیره" واقع در شمال سوریه را از استان " الحسکه " به سمت خاک عراق منتقل کردند.

این تانکرهای نفت از طریق گذرگاه‌ غیرقانونی «الولید» در منطقه «الیعربیه» در حومه شرقی شهر الحسکه به خاک عراق انتقال یافت.

نظامیان آمریکایی با همدستی نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) در چند ماه اخیر هزاران کامیون حامل تسلیحات و تجهیزات نظامی و لجستیکی را با هدف سرقت نفت سوریه به اطراف چاه‌های نفتی منتقل کرده‌اند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

واردات قاچاق غذای حیوانات در بحران کرونا

ی مهر 20 , 1399
واردات رسمی غذای حیوانات، دو سال است که ممنوع شده، اما، همچنان شاهد واردات قاچاق این محصولات به کشور هستیم. به گزارش خبرگزاری مهر، آن طور که مسئولان وزارت صمت گفته اند، واردات رسمی غذای سگ و گربه از اردیبهشت ۹۸ ممنوع بوده و هر آنچه در سال گذشته ثبت […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000