محمدعلی پورمختار بازداشت شد

سیاسی/ مجلس 5f81b91240f44_2020-10-10_17-07 رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی طی اظهارنظری اعلام کرد که یکی از اعضای قبلی کمیسیون اصل 90 پارلمان دستگیر شده است.

نصرالله پژمان‌فر در این اظهارنظر در پاسخ به این سوال که «از روسای کمیسیون های اصل ۹۰ کسی بوده که خودش دچار خطا و فساد شود؟»، گفت: اینها را باید دستگاه‌های امنیتی پاسخ دهند ولی یکی از افرادی را داریم که چند روز قبل شنیدم، ایشان دستگیر شدند و کارهای اینچنینی را انجام می‌دهند.

فرد مورد اشاره پژمان‌‌فر، محمدعلی پورمختار نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ پارلمان در مجلس نهم است که مدتی است توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی بازداشت شده است.

پورمختار برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم هم ثبت‌نام کرده بود که از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد.

گفتنی است اوایل شهریورماه سال گذشته دادستان تهران درباره اخباری درخصوص بازداشت محمدعلی پورمختار(نماینده مجلس شورای اسلامی) و آزادی وی با قید وثیقه را تکذیب کرده بود.

سردار پورمختار در مصاحبه ای که سال ۹۶ با خبرآنلاین انجام داده بود گفته بود که اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود کشور را نجات می‌دهد.

او از سال ۹۰ تصمیم گرفت لباس نظامی را کنار بگذارد و لباس نمایندگی به تن کند. محمدعلی پورمختار که در مجلس نهم رئیس کمیسیون اصل ۹۰ بود و در مجلس دهم با توصیه علی لاریجانی راهی کمیسیون حقوقی و قضایی شد. او حتی از تهدیدهایی که شده بود سخن گفت و تعریف کرد که در جریان بررسی ها، برخی به او می گفتند مراقب باش زمانی با کامیون تصادف نکنی.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

آرامکو به دنبال خرید پهپاد برای حفاظت از تاسیسات خود

ش مهر 19 , 1399
سیاسی/ بین الملل برخی منابع آگاه عربستانی فاش کردند، شرکت نفتی بزرگ آرامکو به دنبال خرید پهپادهایی دارای قابلیت شناسایی سریع خطرات است. به گزارش خبر فوری، طبق گزارش سایت "تاکتیکال ریپورت"در امور اطلاعاتی، این منابع آگاه عربستانی اظهار کردند، شرکت آرامکو جهت تهیه پهپادهای کوتاه بردی که برای کنترل […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000