آرامکو به دنبال خرید پهپاد برای حفاظت از تاسیسات خود

سیاسی/ بین الملل 5f81af1adc7a2_5f81af1adc7a4 برخی منابع آگاه عربستانی فاش کردند، شرکت نفتی بزرگ آرامکو به دنبال خرید پهپادهایی دارای قابلیت شناسایی سریع خطرات است.

به گزارش خبر فوری، طبق گزارش سایت "تاکتیکال ریپورت"در امور اطلاعاتی، این منابع آگاه عربستانی اظهار کردند، شرکت آرامکو جهت تهیه پهپادهای کوتاه بردی که برای کنترل هوایی طراح شده‌اند و قابلیت شناسایی سریع خطرات و تعیین اهداف را دارند، از وزارت دفاع درخواست کمک کرد.

به گفته این منابع، وزارت دفاع عربستان نیز درخواست آرامکو را به یک تیم مشاوره نظامی سپرد که مسؤول است دراسرع وقت انواع مختلف پهپاد جاسوسی را پیشنهاد دهد.

شرکت نفتی آرامکو معمولا با شرکت صنایع نظامی عربستان که با نام اختصاری "سامی" شناخته می‌شود و با هیات کل صنایع نظامی مشهور به "جامی" برای تامین نیازهای خود در زمینه‌های امنیتی به ویژه حفاظت از تاسیسات استراتژیک همکاری می‌کند.

به گفته منابع یاد شده با این حال شرکت آرامکو احتمال تامین پهپادهایی پیشرفته از یک شرکت دفاعی خارجی را نیز بعید ندانست.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

صدور احکام همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در هفته جاری

ش مهر 19 , 1399
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد. اکبر افتخاری امروز در درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، اظهار کرد: یک مرحله از همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری در فروردین ماه انجام شد، طرح کامل همسان‌سازی که برابر […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000