عذرخواهی ظریف از یک عکاس

سیاسی/ سیاست خارجی 5f7fea8b28996_2020-10-09_08-13 وزیر خارجه از یکی از عکاس‌های کشورمان که در صفحه توییترش از او به خاطر استفاده از عکس استاد شجریان بدون کسب اجازه انتقاد کرده بود، عذرخواهی کرد.

عصر روز گذشته در پی درگذشت استاد آواز ایران، محمد جواد ظریف با انتشار عکسی از استاد شجریان به درگذشت او در صفحه اینستاگرام واکنش نشان داد.

در پی انتشار این مطلب «آرش عاشورنیا» یکی از عکاس‌های کشور در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «‏جواد ‎ظریف یکی از عکس‌هایم از ‎محمدرضا شجریان را بر صفحه اینستاگرامش گذاشته. کسب اجازه؟ رعایت حقوق مولف؟ صاحب اثر؟ هیچ، اصلاً انتظاری نیست. اصلاً مشکلم این نیست، اون عکس همه جا هست می‌ری از گیزمیز برمی‌داری؟ عکس رو از روی چشم سوژه، چشم‌های حضرت استاد کراپ می‌کنی؟»

این مطلب با واکنش وزیر امور خارجه کشورمان روبرو شد و ظریف در پاسخ به توییت این عکاس خطاب به وی نوشت:

«سلام
در ملاقاتی بودم که خبر درگذشت استاد را شنیدم. بلافاصله پس از ملاقات، با وزیر خارجه انگلیس تماس تلفنی داشتم.
در مسیر متنی را آماده کردم.
می خواستم همراه یک قطعه زیبا از استاد، متن را در اینستاگرام بگذارم.
فرصت نشد.
عکسی در موبایلم بود، همان را گذاشتم.
کراپ هم نکردم.
ببخشید.»

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

رونمایی از کاندیدای اجاره ای احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

ج مهر 18 , 1399
سیاسی/ انتخابات یک چهره اصولگرا در واکنش به انتشار خبری مبنی بر کاندیداتوری غلامحسین الهام برای انتخابات ۱۴۰۰ و حمایت احمدی‌نژاد از او گفت: احمدی‌نژاد از هرکسی حمایت کند، رأی‌ آن فرد می‌ریزد. اخیراً خبری مبنی بر اینکه احمدی‌نژاد قصد دارد با کاندیدای اجاره‌ای شورای نگهبان را دور بزند، منتشر […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000