وضعیت بالینی استاد شجریان تغییر نکرده است

5f7d917f2c458_2020-10-07_13-29 هیأت مدیره بیمارستان جم تهران با انتشار اطلاعیه شماره ۶ درباره وضعیت استاد شجریان اعلام کرد که شرایط بالینی وی نسبت به روز گذشته (سه شنبه) تغییری نداشته و او همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه است.

هیئت مدیره بیمارستان جم در این اطلاعیه که روز چهارشنبه در صفحه اینستاگرام این بیمارستان منتشر شد، اعلام کرد: شرایط بالینی استاد عزیزمان بدون تغییر نسبت به روز قبل بوده و همچنان تحت درمان تیم پزشکی در بخش مراقبت های ویژه است.

استاد شجریان روز دوشنبه به علت شرایط نامناسب جسمی بار دیگر در بخش آی سی یو بیمارستان جم بستری شد.

شجریان از ۲۵ مرداد سال جاری نیز به مدت ۱۰ روز به دلیل افت سطح هوشیاری و شوک سپتیک در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان جم بستری شده بود.

وی بهمن سال گذشته نیز به علت بروز مجدد اختلالات ریوی ناشی از بیماری قلبی در بیمارستان جم بستری شد و بامداد روز جمعه دوم اسفند ۹۸ همایون شجریان فرزند وی با انتشار تصویری از نمایشگر علایم حیاتی پدر از دوستداران وی رفع نگرانی کرد.

«خسرو آواز ایران» پنجم فروردین سال جاری با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شد و بر اساس اعلام هیات مدیره بیمارستان جم اقدامات درمانی وی زیر نظر پزشکان معالج در خارج از بیمارستان انجام گرفت.

استاد شجریان برجسته‌ترین هنرمند عرصه آواز و موسیقی سنتی کشور است و از وی با عنوان «خسرو آواز ایران» یاد می‌شود.

وی نوروز ۹۵ با انتشار ویدئویی ضمن تبریک سال نو، از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد و پس از آن تاکنون تحت نظر پزشکان به مداوا مشغول است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

درخواست ۱۸ نماینده برای تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه

چ مهر 16 , 1399
یک عضو هیات رئیسه مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه خبر داد. حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی اظهار کرد: درخواست من و ۱۷ نفر از نمایندگان مجلس برای تحقیق و تفحص از مجتمع فولاد مبارکه تحویل هیات رئیسه شده که برای بررسی به کمیسیون تخصصی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000