کره و ژاپن حاضرند بجای ارز، خودرو بدهند/ اجازه واردات خودروی ارزان نمی‌دهند!

5f7d693fc0135_2020-10-07_10-37 دبیرانجمن واردکنندگان خودرودرباره واردات خودرو با ارزهای بلوکه شده در کشورهای دیگر گفت:این کشورها ازیک سال ونیم پیش مستقیما پیشنهاد کردندکه درازای پول‌های بلوکه‌شده ایران،صادرات خودرو داشته باشند.

به گفته دادفر، واردات خودرو با استفاده از سرمایه شرکت‌های نمایندگی خودروسازان خارجی، در کشورهای دیگر نیز از جمله پیشنهادهای ما بود به این صورت که نمایندگی‌ها بتوانند با استفاده از سرمایه خود در خارج از کشور نسبت به خرید خودرو و واردات آن اقدام کنند.

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در پاسخ به این سؤال که واردات خودروهای کارکرده چقدر می‌تواند بر بازار خودرو تأثیرگذار باشد نیز گفت: برای واردات خودروهای صفرکیلومتر، سخت‌گیری‌های زیادی اعمال می‌شود و ایرادات بسیاری می‌گیرند، چه برسد به اینکه بخواهیم خودروی کارکرده وارد کنیم؛ ایرادات زیادی به آن خواهند گرفت، وگرنه می‌توانیم خودروی مدل ۲۰۱۷ را با یک ‌سوم قیمت خودروهای مدل ۲۰۲۰ خریداری کنیم.

وی تأکید کرد: در ایران اجازه نمی‌دهند که خودروی خارجی با قیمت ۱۰۰ یا ۲۰۰ میلیون تومان عرضه شود، زیرا در این صورت خودروهای ایرانی دیگر خریداری نخواهند داشت.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

طعنه محسن تنابنده به نماینده های مجلس و جنجال دنا پلاس!

چ مهر 16 , 1399
بازیگر نقش نقی معمولی که در سریال پایتخت راننده یک نماینده مجلس شده بود، در اینستاگرام به جنجال خودروی دنا پلاس نمایندگان مجلس طعنه زد. محسن تنابنده با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت: نقی:‌ حاجي جان دنا پلاس چي شد كاش شاسي بلند درخواست ميكردي، .. حاجي:‌ احتیاج‌ نيست […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000