رشیدپور به گود رقابت با علیخانی بازگشت

5f7b2bca8d6ef_5f7b2bca8d6f1 تلویزیون با آغاز ماه ربیع‌الاول "اتفاق" جدید را روی آنتن می‌برد و گروهِ "حالا خورشید" نیز با ساختاری نو در تدارک برنامه عصرگاهی است.

چندی پیش خبری در فضای‌مجازی پخش شد که رضا رشیدپور به شبکه یک خواهد رفت و در آنجا برنامه تلویزیونی "صبح بخیر ایران" را اجرا می‌کند. این خبر خیلی زود از سوی مدیران شبکه یک تکذیب شد و اعلام کردند که خط مشی شبکه ملی منطبق با چارچوب کمیته مجریان معاونت سیما است.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که رضا رشیدپور و گروهِ "اتفاق" با تغییر ساختار به دنبال بازگشت از ماه ربیع‌الاول‌اند. برنامه‌ای که به خاطر مشکلات کرونایی، نتوانست به ساختار اصلی‌اش پایبند بماند و جمعیت را در کنارش داشته باشد و حالا قرار است با ساختار و اتفاقات جدیدی دوباره به آنتن برگردد.

البته در این مسیر، گروهِ "حالا خورشید" در تدارکِ برنامه‌ای عصرگاهی برای شبکه سه سیما است. برنامه‌ای که مجریانِ جوانی خواهد داشت. نام پرویز نشاط و حمید ترابیان دو مجری که همیشه کنار رضا رشیدپور بوده‌اند مطرح شده است.

همچنین احتمال دارد خود رشیدپور گاهی به عنوان مجری مهمان در برنامه حاضر شود. دست‌اندرکاران با طراحی که کرده‌اند از مجریان قدیمی و نوستالژی تلویزیونی هم بهره می‌برند و البته اتفاقات دیگری هم طراحی شده که به هنگام شروعِ برنامه باید روی قابِ سیما شاهد و ناظرش باشیم.

این برنامه عصرگاهی هم قرار است از ایام ربیع‌الاول به آنتن شبکه سه سیما برسد.

در این میان ضبط برنامه‌ "عصرجدید" احسان علیخانی به علت مشکلات کرونایی به تعویق افتاده است و گروه در تلاش‌اند مرحله نیمه‌نهایی فصل دوم را هرچه زودتر به آنتن پاییز شبکه برسانند.

باید منتظر بمانیم که گروه "عصر جدید" این چند صباحِ باقی‌مانده فصل دوم را چه زمانی به سرانجام خواهد رساند و آیا می‌توانیم منتظر "عصر جدید" در ایام نوروز 1400 باشیم؟

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

پیش‌بینی صرافان از قیمت دلار و سکه/ فروشنده‌ها زیاد شدند

د مهر 14 , 1399
دلار از آستانه سی هزار تومان حالا به کمتر از ۲۷ هزار تومان بازگشت و حالا بازار ارز در حالی فعالیت خود را پایان داد که با افزایش محسوس فروشندگان روبرو بود. صرافانی که تا روز چهارشنبه هفته گذشته حتی در محدوده قیمتی سی هزار تومان حاضر به فروش دلارهایشان […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000